Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mistrzostwa Valspar: Ryan Fox ujawnia, że ​​Mistrzostwa Graczy są dotknięte chorobą; Ma nadzieję, że będzie gotowy na kurs Copperhead

Ryan Fox świętuje zdobycie dołka 17-go podczas pierwszej rundy The Players Championship. Zdjęcia/Getty Images

Ryan Fox nie zapomni szybko swojego asa 17-tego na TPC Sawgrass.

Jeden z najbardziej kultowych dołków w golfie, z pełnym widokiem do oglądania w pierwszej rundzie The Players Championship, Fox wykonał doskonały dołek w kształcie trzech czwartych i uzyskał doskonały wynik.

„To wspaniale mieć tego faceta na liście najważniejszych wydarzeń w swojej karierze” – powiedział The New York Times. Ogłaszać.

„W ciągu roku lub dwóch trafiasz wiele strzałów, po których mówisz „Och, mam szansę”, ale tak naprawdę to nie jest bliskie. Wspaniale było mieć jeden ląd, a potem mówić „Och , mam szansę”, a potem widzę, jak dosłownie znika”.

„To też był dobry strzał, co zawsze jest dobre, gdy masz dołek. Zawsze masz wrażenie, że jeśli trafisz źle, trochę oszukałeś jeden z strzałów, podczas gdy to był ten sam strzał, którego próbowałem uderzyć.

Krótko po rundzie dziennikarz golfowy Adam Schuback zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie dużego znaku z napisem: Michelob Ultra, dzięki uprzejmości Ryana Foxa.

Fox był zadowolony, że to nie on płacił rachunek.

„Myślę, że naprawdę to sponsorują. Miałem tam dużo szczęścia, ponieważ w przeciwnym razie byłoby to bardzo drogie.

Fox nie tylko strzelił asa na jednym z najbardziej znanych dołków golfa, ale także przeszedł do historii jako pierwszy gracz, który zdobył dwa punkty z rzędu podczas Players Championship, trafiając trzy putt również 16. dołka.

Sytuacja zmieniła się jednak przed drugą rundą, kiedy obudził się z wirusem, który znacząco wpłynął na jego występ. Po zdobyciu trzech punktów poniżej normy w pierwszej rundzie, w drugiej osiągnął wynik cztery poniżej normy i dwoma strzałami nie trafił w bramkę, co było jego trzecim w sezonie.

READ  America's Cup: Nowa Zelandia traci 156 milionów dolarów na organizacji wydarzenia

„W piątek rano zdrzemnąłem się na dwie godziny, czego nigdy nie robię przed popołudniową koszulką. Nie czułem się dobrze, miałem czerwoną wysypkę na dłoniach i stopach” – powiedział Fox. „To było bardzo dziwny scenariusz i taki: „To nie jest pole golfowe, na którym chcesz grać, kiedy nie czujesz się na 100 procent”.

„Cały dzień czułem się dziwnie – miałem zawroty głowy, miałem czerwone i obolałe ręce, moje stopy były czerwone i obolałe. Nie próbuję szukać wymówek, to był po prostu jeden z tych bardzo dziwnych scenariuszy”.

„To był tylko przypadek złego wyczucia czasu. Gdyby uderzył w poniedziałek, nie miałoby to większego znaczenia, ale fakt, że zdarzyło się to w piątek i sobotę, miał ogromny wpływ na to, co wydarzyło się w ciągu tygodnia dla Ja.

Fox odwiedził lekarza dzień po drugiej turze i powiedziano mu, że ma wirusa, który jednak zacznie powracać kilka dni później.

Okazało się, że tak było, ponieważ po spędzeniu pierwszych dni tego tygodnia na odpoczynku i regeneracji oraz nie dotykaniu kijów, w środę (NZT) wrócił na green (NZT) na rundę treningową przed odbywającymi się w tym tygodniu Mistrzostwami Valspar na torze Copperhead Course na Florydzie , który rozpoczyna się w piątek.

„Nie powiem [I’m] Na 100%, ale czuję się znacznie lepiej niż w piątek i sobotę w zeszłym tygodniu. „Lekarz był zdumiony tym, co powiedział” – powiedział Fox.

„Byłem trochę zmęczony na polu golfowym, kiedy rozegrałem dzisiaj 18 rund treningowych, ale dałem radę i nie sądzę, że byłbym w stanie to zrobić dwa dni temu. Mam nadzieję, że do czwartkowego popołudnia [local time] Kiedy zaczynam mecz, będę najbliżej 100, jak to możliwe.

Christophera Reeve’a Dołączył Ogłaszać sport w 2017 r., zapewniając taką samą różnorodność zasięgu, jak i nawyków związanych z oglądaniem wydarzeń sportowych.