Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle ignoruje ceremonię wręczenia nagród, ponieważ „obawia się, że nie była wystarczająco istotna”

Meghan Markle ignoruje ceremonię wręczenia nagród, ponieważ „obawia się, że nie była wystarczająco istotna”

Meghan Markle została uhonorowana podczas gali Gracie Awards we wtorek wieczorem, ale zdecydowała się opuścić to wydarzenie w Beverly Hills.

41-letnia księżna zdobyła nagrodę za swój podcast, który zadebiutował w zeszłym roku.


Nagrody przyznawane są przez Fundację Women in Media Alliance w celu uczczenia programów tworzonych przez Women for Women.

Megan została uznana za najlepszego gospodarza podcastu za swój program, którego celem jest „przeanalizowanie, zbadanie i obalenie kategorii, które próbują powstrzymać kobiety”.

Kinsey Scofield mówi, że Meghan mogła się bać, że nie będzie „wystarczająco istotna” podczas ceremonii wręczenia nagród

Wiadomości GB / PA

Kinsey Scofield skrytykował decyzję księżnej, by przegapić nagrody, i powiedział, że Meghan czuje, że nie zrobi wystarczająco dużo, aby poprawić swój wizerunek.

Przemawiając w GB News, powiedziała: „Było to około piątej strony broszury ogłaszającej wszystkich zwycięzców, więc istnieje teoria, że ​​​​nie było to wystarczająco istotne i nie byłoby w centrum uwagi”.

Przychodzi tydzień po tym, jak księżna otrzymała nagrodę Woman with a Vision od Fundacji Dame, która zwiastowała „globalne rzecznictwo na rzecz upodmiotowienia i rzecznictwa w imieniu kobiet i dziewcząt”.

Było to pierwsze wspólne publiczne wystąpienie Harry’ego i Meghan od czasu, gdy księżna nie pojawiła się na koronacji króla 6 maja.

Wkrótce po zdarzeniu para zaangażowała się w prześladowanie, które opisali jako „prawie katastrofalne”.

Paparazzi zaprzeczają, że doszło do wypadku, podczas gdy NYPD powiedział, że „wielu paparazzi” utrudniało podróż parze, ale „nie zgłoszono żadnych kolizji, wezwań, obrażeń ani aresztowań”.

Podczas wywiadu dla BBC na szczycie G7 w Japonii, premier Rishi Sunak zdawał się lekceważyć incydent, mówiąc: „Samochody w Nowym Jorku nie są tak naprawdę moim priorytetem ani odpowiedzialnością.

„To, co jest moim priorytetem i odpowiedzialnością, jest bezpieczeństwo ludzi w domu”.

READ  Meghan Markle w ciepłym słońcu w Beverly Hills założyła płaszcz zimowy za 6250 dolarów na lunch ze swoim projektantem sukni ślubnych w sławnej restauracji Cipriani… po niespodziewanym wirtualnym występie dla londyńskiej organizacji charytatywnej