Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle broni Karen Brady przed urodzinowym filmem „wyczyn reklamowy”

Meghan Markle opublikowała w tym tygodniu wideo na swoje 40. urodziny, w którym przedstawiła plan pomocy kobietom w powrocie do pracy. Niektórzy oskarżyli ją o chwyt reklamowy, ale księżna Sussex została teraz pochwalona przez debiutującą gwiazdę Karen Brady za wypełnianie swojego obowiązku pomagania innym.

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Meghan Markle wysyła wiadomość urodzinową 40×40 na Archewell

Meghan Markle Karen Brady obroniła swój filmik z okazji 40. urodzin po oskarżeniach, że to tylko „chwyt reklamowy”.

Księżna Sussex świętowała w tym tygodniu swoje osiągnięcie Uruchom wideo Uruchomiła program mający na celu wsparcie powrotu kobiet do pracy.

Został nakręcony u boku Melissy McCarthy w Hollywood i zachęcał ludzi do wspierania jej nowej inicjatywy 40×40 – aby dać 40 minut czasu na mentorowanie kobiecie powracającej do pracy.

Gwiazda stażysty Karen wdała się w kontrowersje związane z filmem i pochwaliła Meghan za próbę pomocy innym.

w jej kolumnie dla słońceKaren napisała: „To wielka sprawa, ponieważ ponad dwa miliony kobiet w Stanach Zjednoczonych i dziesiątki milionów na całym świecie straciły pracę podczas pandemii…Meghan Markle opublikowała w tym tygodniu film z okazji jej 40. urodzin i uruchomił plan pomocy kobietom w powrocie do pracy
(

zdjęcie:

Władze Palestyńskie)
„Niektórzy opisują to jako chwyt reklamowy, ale mimo to, jaka niesamowita grupa kobiet, które ustawiły się w kolejce, aby pomóc innym kobietom.

Cokolwiek myślisz o Meghan, jest to pozytywny sposób na uczczenie 40-lecia – poprzez zaproszenie kobiet do pomocy innym kobietom w powrocie do pracy.

„Wszyscy potrzebujemy mentora i pomocy, a nawet ci, którzy mówią, że „obudziła się” i „szukała propagandy”, zdecydowanie muszą przyznać, że jest to pozytywna inicjatywa”.Gwiazda debiutantów Karen Brady wystąpiła w obronie Meghan Markle przed wideo
(

zdjęcie:

Władze Palestyńskie)
Meghan podzieliła się wieloma swoimi słynnymi przyjaciółmi z programem, a tymi, którzy obiecali pomoc, są gwiazda popu Adele, poetka Amanda Gorman i projektantka mody Stella McCartney.

W klipie Megan rozmawia ze swoim chłopakiem Melissa McCarthy W rozmowie wideo prosi aktorkę o pomoc w wymyśleniu pomysłu.

Melissa zaczyna odgadywać pomysł, co sugeruje, że Meghan chce, aby zagrała w sesji zdjęciowej lub aby para otrzymała pasujące tatuaże.Megan w teledysku na 40. urodziny
(

zdjęcie:

Władze Palestyńskie)
Pyta też, czy chce uczcić zjazd garniturowy lub imprezę na jachcie.

Ale wtedy Megan ujawniła swój pomysł – poprosiła 40 przyjaciół o przekazanie czterdziestu minut swojego czasu na pomoc w poprowadzeniu kobiety z powrotem do miejsca pracy.

Melissa zgadza się i mówi „do zobaczenia po pięćdziesiątce”, zanim Meghan zdmuchuje świeczki na urodzinowym torcie.

Film kończy się krótką fałszywą szpulą, gdy Melissa żartuje, że klip to „dużo pracy z kapeluszem”.

To pierwszy raz, kiedy Meghan wróciła na światło dzienne od czasu narodzin córki Lillipet na początku tego roku.

Nowa mama nawet dała fanom Pierwsze spojrzenie noworodka, co widać na zdjęciu, które pojawiło się w klipie.

READ  Polski producent ATM Grupa promuje Burzawę w nowych formach, roli non-fiction | C21Media | Aktualności