Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Megan ujawnia, że ​​syn Archiego ledwo uniknął pożaru podczas wycieczki po Afryce Południowej |  Meghan, księżna Sussex

Megan ujawnia, że ​​syn Archiego ledwo uniknął pożaru podczas wycieczki po Afryce Południowej | Meghan, księżna Sussex

Księżna Sussex nie wahała się podzielić z księciem Harrym powodami swojej decyzji o porzuceniu rodziny królewskiej, ale jej nowy podcast sugeruje, że mógł być kolejny moment, który sprawił, że zakwestionowała wymagania tej roli.

W podcaście Archetypes Megan, który ukazał się we wtorek, opowiada o tym podczas trasy Sussexes Afryka Południowa Syn pary, Archie, ledwo uniknął pożaru w swojej sypialni. Powiedziała, że ​​mimo drżenia i łez para musiała wyjść na kolejną oficjalną uroczystość.

Meghan powiedziała, że ​​para podrzuciła Archiego do domu, w którym mieszkali przed pójściem na zaręczyny, a ówczesna niania zabrała ze sobą czteroipółmiesięczną dziewczynkę na dół na przekąskę, zanim położyła ją na podłodze . na drzemkę. Kiedy była na dole, w jego pokoju dziecinnym, w pokoju, w którym nie było czujnika dymu, zapalił się kominek.

Megan pamiętała, że ​​wiadomość ta została przekazana podczas wizyty w mieście Nyanga, zaraz po wygłoszeniu przemówienia.

„Kończymy walkę, wsiadamy do samochodu i mówią, że w domu jest pożar. Co? Był pożar w pokoju dziecka” – powiedziała. „Wróciliśmy. I oczywiście jako matka mówi: „O mój Boże, co?”

Rozmawiając z mistrzynią tenisa Sereną Williams, powiedziała: „Wszyscy płaczą.

Meghan powiedziała, że ​​zapytała, czy nie mogą po prostu wyjaśnić, co się stało, dodając: „Musieliśmy zostawić nasze dziecko… Nadal musimy go zostawić i udać się na kolejne oficjalne zaręczyny”.

Mówiąc o wewnętrznym zamieszaniu, jakie osoby publiczne mogą doświadczyć za kulisami, dodała: „I myślę, że wizualnie kończy się to skupianiem się na tym, jak wyglądają, a nie na tym, jak się czują”.

READ  20 najlepszych piosenek Calvina Harrisa — ranking! | Calvin Harris