Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Masahiro Sakurai udostępnia ostatni zrzut ekranu Smash Bros

Zdjęcie: Nintendo

Na początku tego miesiąca Gra Super Smash Bros. Ostateczny Reżyser Masahiro Sakurai wspomniał, jak miałby to zrobić Kończą się zrzuty ekranu Od wydania łatki w sierpniu. Cóż, ten dzień w końcu nadszedł – dziś uwielbiany przez wielu twórca gry udostępnia najnowszy zrzut ekranu, zaczerpnięty z debugującej wersji gry.

To zdjęcie z rozbicia piłki. Choć niekoniecznie najbardziej ekscytująca, jest poniekąd odpowiednia. Pozwala to graczom na wykonanie ataku „Final Strike” w bitwie. Sakurai publikuje te zrzuty ekranu od grudnia 2019 r. – mniej więcej rok po wydaniu gry na Nintendo Switch.

Jak już wspomnieliśmy, Sakurai myślała o „rozpoczęciu czegoś nowego”. Chociaż nie będzie codziennie. Jutro udostępnię aktualizację. Więc jeśli będzie coś ciekawego, zaktualizujemy ten post.

Rozwój Super Smash Bros. może być. Ultimate jest ukończony (w tym przesyłanie zrzutów ekranu Sakurai), ale nie jest w pełni skończony. W drodze jest jeszcze więcej amiibo w stylu Smasha. Nintendo ogłosiło niedawno, że Steve i Alex z Maine Craft Będzie Uruchom we wrześniu.

READ  Zapowiedź nowej gry Star Wars zawiera złe wieści