Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LLP kupuje portfolio pięciu polskich parków magazynowych

Firma Polish Logistics LLP nabyła swoje portfolio od AEW Europe z pięcioma parkami logistycznymi w Polsce o powierzchni 208 992 metrów kwadratowych.

Wehikuł inwestycyjny powstał jako inwestor narożny z brytyjskim Rhino IO Logistics (joint venture pomiędzy Rhino Capital i IO Asset Management) (również z siedzibą w Londynie) w rogu, z Audi, Bosna, Sosnovich, Beelsco-Piano i Rhys. Są wynajmowane 28 najemcom, w tym Hutchinson, Omega Pilsno, Tomco i Pecas. W marcu 2020 roku, na krótko przed wybuchem epidemii, AEW ogłosiło, że zgodziło się sprzedać aktywa Inwestycje w ramach filaru szwajcarskiego, Oddział Swiss Insurance Company.

Zakończenie dwóch transakcji w roku infekcji jest świadectwem dla wszystkich zaangażowanych zespołów. To niedawne przejęcie pokazuje zdolność Reno Io do przedstawiania międzynarodowym partnerom atrakcyjnych transakcji, nabywania różnorodnych aktywów i szybkiego zawierania umów. To początek naszego aktywnego programu zarządzania aktywami, który będzie wdrażał środki w celu osiągnięcia najwyższych standardów ESG w całym portfelu.
Dorota Latkovska, dyrektor inwestycyjny, Rhino Partners

Drugą transakcją, którą Polish Logistics LLP sfinalizowała podczas epidemii, było jej pierwsze przejęcie w czerwcu 2020 roku. Miasto logistyczne, Oraz 135 000 metrów kwadratowych nieruchomości w Pyotrkov Tripunalski.

W przypadku ostatniego kontraktu spółce Polish Logistics LLP doradzały Dentons i CPRE, natomiast Allen & Ovary i J.L.L. Kredyt został sfinansowany przez BNP Paribas Bank Polka.

READ  Polski rząd ponownie autoryzuje masakrę