Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Limoges CSP odkrywa niezależnego pisarza medycznego Jerry’ego Pouts Diesela

Doświadczony gracz schodzi na ziemię w Pueblo. 36-letnia Maggie Lambe przyjeżdża do limuzyny jako bezpłatna pisarka medyczna Jerry’ego Poutstsila, który był nieobecny od kilku tygodni. To jego pierwsze doświadczenie na Mistrzostwach Francji.

Globrotter, z 2,11-metrowym podwójnym obywatelstwem Polski i Szwecji, został powołany do NBA w 2003 roku i zajął 30. miejsce z New York Knicks.

Po trzech latach spędzonych w NBA, gracz wrócił do Europy, aby zagrać w 86 meczach Euro League w latach 2001-2015 z Realem Madryt, FC Barceloną i Maccabi Tel Aviv.

W 2011 roku z Unixem Kazan wygrał Puchar Europy, gdzie w tym sezonie zdobył średnio 18,3 punktu. W tym roku Magiz Lambe gra w Polsce. Uśrednia 13 punktów i 4,3 zbiórki w 21,8 minuty gry

„Gracz, który może nas zabrać na 4 i 5 miejsce”

Dla dyrektora sportowego w Limoges CSP wizyta Magiz Lambe to dobra wiadomość: „Jest już w dobrej formie i rytmie. W zeszłym tygodniu nadal grał w play-offach w Polsce. To najbardziej doświadczony zawodnik na najwyższym europejskim poziomie, który może doprowadzić nas do 4. i 5. pozycji. Mamy taką nadzieję”.

Z powodu kontuzji Jerry’ego Pouts Dsila ta wizyta jest mile widziana. Limoges CSP rozpoczyna cykl czterech spotkań w tygodniu Kluczowy mecz Jeep Elite przeciwko Dijon w Pueblo we wtorek o 19:00 i półfinał Coupe de France w czwartek o 20:00 w Astroball przeciwko Aswell.

READ  Zapowiedź polskiego banku centralnego: zbliża się grudniowa podwyżka | Artykuł