Liga Mistrzów UCL, wyniki Ligi Mistrzów, wyniki, Manchester United, Chelsea, Barcelona, ​​Bayern, Juventus, skróty, filmy

Liga Mistrzów powraca w środę rano (AEST), gdy obrońcy tytułu Chelsea rozpoczynają obronę trofeum, które zdobyli nad Manchesterem City pod koniec ubiegłego sezonu.

Manchester United dał także Cristiano Ronaldo swój drugi występ w Europie z klubem, podczas gdy Juventus po raz pierwszy grał w Europie bez najlepszego strzelca turnieju.

Barcelona również dostosowywała się do życia bez swojej wielkiej gwiazdy po odejściu Lionela Messiego do Paris Saint-Germain, kiedy zmierzył się z mistrzem Niemiec Bayernem Monachium.

Oto wyniki drużyn podczas pierwszej rundy meczów pierwszej rundy.

Oglądaj co tydzień najlepszych piłkarzy na świecie dzięki beIN SPORTS na Kayo. Relacje na żywo z LaLiga, Bundesligi, Ligue 1, Serie A, Carabao Cup, EFL i SPFL. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

Cristiano zdobywa kolejnego gola z United | 00:26

Chelsea 1-0 Zenit

Romelu Lukaku przywrócił prosty występ Chelsea, który jedynym celem było pokonanie Zenita St Petersburg 1:0 i zapewnienie defensywie The Blues udanego startu w Lidze Mistrzów.

Lukaku nigdy nie pojawił się w Lidze Mistrzów podczas swojego pierwszego pobytu na Stamford Bridge, ale szybko nadrobił stracony czas od powrotu do Chelsea za 97 milionów funtów (134 miliony dolarów) w zeszłym miesiącu.

Belgijski napastnik ma teraz cztery gole w tej samej liczbie meczów, a jego drapieżny instynkt na 21 minut przed końcem rozczarowuje podopiecznych Thomasa Tuchela.

Tuchel wezwał swoich zawodników, aby nie byli zadowoleni ze swojej chwały po zaskakującym marszu po mistrzów Europy w zeszłym sezonie.

Jednak chwała ich zwycięstwa nad Manchesterem City w Porto była trudna do zignorowania, ponieważ Niemiec, Edward Mendy i Jorginho zdobyli wyrazy uznania na boisku przed rozpoczęciem meczu jako odpowiednio trener, bramkarz i Piłkarz Roku UEFA.

READ  Centrum powiązane z NRL podpisało pięcioletni kontrakt – NRL News
(Zdjęcie: Daniel Leal-Olivas/AFP)Źródło: Agencja France-Presse

Mali chłopcy 2-1 Manchester United

Rezerwowy Jordan Sepacho strzelił ostatniego rzutu w meczu, a szwajcarscy Young Boys zapewnili sobie ekscytujące zwycięstwo 2:1 w Lidze Mistrzów nad 10-osobowym Manchesterem United we wtorek po tym, jak Cristiano Ronaldo otworzył wynik wcześniej.

Amerykański napastnik Sepacho zaatakował krótkim podaniem Jesse Lingarda w plecy, pokonując Davida de Geę i wygrywając w 95. minucie przed tłumem na stadionie Wankdorf.

Ronaldo wcześniej poprowadził United z trzecim golem w dwóch meczach od powrotu na Old Trafford.

Jednak mecz został przerwany przez dymisję Aarona Wan-Bissaki pod koniec pierwszej połowy z powodu niebezpiecznej ingerencji w pomocnika Young Boys Christophera Martinsa, dającego nadzieję Young Boys.

Gospodarze odpowiedzieli na wyrównanie w drugiej połowie dzięki Nicolasowi Mommy Ngamaleo i zastąpili Ronaldo przed zwycięstwem Sepacho.

To straszny początek dla drużyny Ole Gunnara Solskjaera w grupie F, zwłaszcza w obliczu trudniejszych testów, które prawdopodobnie czekają na Atalantę i Villarreal.

(Zdjęcie: Sebastien Buzon/AFP)Źródło: Agencja France-Presse

Barcelona 0-3 Bayern Monachium

Życie po Lionelu Messi wygląda coraz bardziej ponuro dla Barcelony, ponieważ katalońska drużyna została pokonana na Camp Nou przez niemieckich gigantów Bayern Monachium.

Thomas Muller otworzył wynik dla Bayernu w 34. minucie dobrze wykonanym finiszem, zanim został popisem Roberta Lewandowskiego.

Polski napastnik, który w ostatnim okienku transferowym chciał opuścić klub, by stawić czoła nowemu wyzwaniu, strzelił w drugiej połowie dwa gole, skazując Barcelonę na ciężką porażkę.

Najnowsza forma Lewandowskiego w tych rozgrywkach nie ma sobie równych, ponieważ w ostatnich trzech sezonach Ligi Mistrzów strzelał gola co 68 minut.

Z drugiej strony Barcelona nie była w stanie oddać żadnych celnych strzałów, a tylko 47 procent posiadania piłki i kontratak piłki nożnej wydawało się milion mil od zespołu, w którym Messi odegrał dużą rolę.

READ  Andrew Strauss mówi, że Brendon McCollum „zaskoczył nas” podczas rozmowy o pracę w Anglii

To pierwszy raz od pięciu lat, kiedy Barcelonie nie udaje się strzelić gola; „Straszna” noc dla katalońskiego giganta.

(Zdjęcie: LLUIS GENE/AFP)Źródło: Agencja France-Presse

Malmö 0-3 Juventus

Juventus rozpoczął udany start w Lidze Mistrzów od wtorkowego rejsu 3:0 w Malmö, który Włosi mają nadzieję rozpocząć swój sezon.

Juventus przystąpił do pierwszego meczu w grupie H z zaledwie jednym punktem w pierwszych trzech meczach Serie A, ale Malmo nie był żadnym rywalem dla podopiecznych Massimiliano Allegriego, który wygrał w Szwecji dzięki bramkom Alexa Sandro, Paulo Dybali i Alvaro Moraty.

Miażdżące zwycięstwo sprawiło, że Juventus znalazł się na czele grupy z trzema punktami z mistrzynią Europy Chelsea, która za dwa tygodnie zmierzy się z nimi w Turynie.

(Fot. Andreas Hellergren/Różne źródła/AFP)Źródło: Agencja France-Presse

SEWILLA 1-1 RB SALZBURG

To był mecz dwóch rzutów karnych w Hiszpanii, kiedy 10-osobowy skład Sevilli zremisował z rywalem grupy G, RB Salzburg.

Luka Sucic wyprowadził niemiecką drużynę na prowadzenie po 21 minutach od rzutu karnego, zanim Ivan Rakitic, były pomocnik Barcelony, wyrównał wynik rzutem karnym dla gospodarzy przed końcem pierwszej połowy.

Jednak czerwona kartka Youssefa En-Nesyriego oznacza, że ​​Sewilla musi walczyć o to, co może stać się kluczowym punktem w grupie, która obejmuje również Lille i Wolfsburg.