Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lewandowski nieśmiało mówi o przyszłości Polski po wyjściu z toalety

napastnik Barcelony Lewandowskiego Zdobył późną karę pocieszenia do Polska Strona, która została wyprzedzona przez przerażający francuski atak w Doha. on jest Do następnego mundialu będzie miała prawie trzydzieści osiem lat w Ameryce Północnej w 2026 r., ale wskazał, że problemy wykraczające poza jego kondycję fizyczną prawdopodobnie spowodują zakończenie jego międzynarodowej kariery.

„Fizycznie nie boję się tego, ale mamy wiele różnych rzeczy poza piłką nożną, Czy twoje szczęście nadal jest i co się dzieje, przyznał były napastnik Bayernu Monachium, więc teraz trudno powiedzieć. „Od strony sportowej się nie boję, ale są zupełnie inne rzeczy. Możesz zdecydować, czy będzie to ostatnie, czy nie.

Lewandowski ma bogatą karierę w klubie i reprezentacji Ale nie strzelił gola na mundialu, dopóki nie strzelił gola Polski w fazie grupowej przeciwko Arabii Saudyjskiej – nie wykorzystał nawet rzutu karnego w pierwszym zremisowanym meczu z Meksykiem. pomimo PolskaA jego wyjście upierało się, że był to udany turniej Po tym, jak po raz pierwszy od 1986 roku odpadł w fazie grupowej mistrzostw świata.

Chcieliśmy zostać w Pucharze Świata, ale ostatecznie osiągnęliśmy nasz cel. Powiedział. „Chcieliśmy zagrać po fazie grupowej. Jeśli grasz przeciwko mistrzom świata, to jest trudne, ale Jako zespół wiedzieliśmy, z jakim deficytem mamy do czynienia. Tymczasem trener reprezentacji Polski Czesław maszynowy Przyznał, że nie grał w jednej z wiodących międzynarodowych drużyn Utrudniało to Lewandowskiemu zabłyśnięcie na najwyższym poziomie.

„Oczekiwania wobec najlepszych graczy, takich jak Mbappe i Messi, są zawsze ogromne A jego sytuacja jest trudna, ponieważ styl gry w Portugalii czy Francji jest bardziej korzystny dla atakujących. „Mamy inny styl. Mamy pewne ograniczenia i musimy załatać lukę, gdy gramy przeciwko drużynie z Messim lub Mbappe.

„Jest w trudnej sytuacji, ale to nie znaczy, że nie zdobędzie bramki dla drużyny narodowej. Nie graliśmy z Andorą – gdybyśmy to zrobili, zdobyłby pięć bramek. Micniewicz dodał, że wierzy, że Lewandowski jest w stanie poprowadzić Polskę do przyszłych turniejów, a kolejnym celem są Euro 2024 w Niemczech.

READ  PGNiG zgadza się ulepszyć polską branżę biogazową

„Jest kapitanem drużyny narodowej i sam zadecyduje o swojej przyszłości Ale sposób, w jaki gra, wydaje mi się, że może być liderem przez wiele lat.