Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LEA Professional zanurza widzów we wspaniałościach AV w Bieszczadzkim Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Polsce

LEA Professional zanurza widzów we wspaniałościach AV w Bieszczadzkim Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Polsce

W południowo-wschodnich regionach Polski leżą Bieszczady. Obszar ten, będący domem dla niedźwiedzi brunatnych, wilków i żubrów, został zasiedlony w czasach prehistorycznych i ma bogatą historię kulturową. Oprócz walorów przyrodniczych okolicy, samorządowi zależało na poszerzeniu oferty turystycznej oraz edukacji o historii i kulturze regionu. Wiedzieli, że dużym przedsięwzięciem będzie wyjście poza statyczne ekspozycje często spotykane w muzeach, zamiast stworzyć coś bardziej przypominającego przeżycie lub cel podróży, którego nie można przegapić. Czy jest lepszy sposób na stworzenie czegoś niezapomnianego niż wciągający dźwięk i obraz za pomocą głośników Lea, profesjonalistka.

Efektem tego projektu było utworzenie Bieszczadzkiego Centrum Dziedzictwa Kulturowego. Lokalnie znany jako Bieszczadzkie Centrum Dziedzictwa KulturowegoCentrum powstało na terenie dawnej rafinerii. Centrum kulturalne obejmuje sale multimedialne, trzy powierzchnie wystawiennicze i salę koncertową. Główną atrakcją jest jednak prezentacja audiowizualna dotycząca pluralizmu kulturowego, bogactwa przyrody, epoki ropy naftowej i rozwoju gospodarczego Bieszczad. Odbywa się w specjalnie zaprojektowanej sali, gdzie treść przekazywana jest poprzez oddziaływanie na zmysły i zanurzanie widza w wirtualną rzeczywistość.

Tworzyć Nigdy wcześniej w regionie nie było tak wciągającego doświadczenia audio i wideo, dlatego obsługa obiektu ściśle współpracowała z Tomaszem Zalewskim, dyrektorem technicznym Group AV, aby osiągnąć zamierzony cel poprzez wdrożenie systemu audio. Centrum Dziedzictwa uznało, że dźwięk jest równie ważny w zanurzaniu gości w opowiadaniu historii i kultury regionu.

„Centrum Kultury zależało na tym, aby goście mogli głęboko zanurzyć się w przekazywanych treściach, co umożliwi im lepsze zrozumienie i docenienie dziedzictwa kulturowego Bieszczad” – powiedział Zalewski. „Od razu pomyśleliśmy o zastosowaniu w projekcie wzmacniaczy LEA.”

the grupa AV Zespół zainstalował osiem Ogniwo łańcucha 354D Głośniki zapewniające wciągające wrażenia dźwiękowe w Centrum Dziedzictwa. Dzięki opcjom łączności Dante i AES67 96 kHz czterokanałowy model 354D z obsługą IoT dostarcza 350 watów na kanał, Obsługuje możliwość wyboru wysokiego Z (70 V lub 100 V) i niskiego Z według kanału, Posiada dwukanałowy mostek Smart Power Bridge. Dzięki trzem metodom połączenia koncentrator może zasilać wbudowany punkt dostępowy Wi-Fi, łączyć się z siecią Wi-Fi w budynku lub łączyć się z siecią lokalną za pomocą kabla Cat5 lub Cat6.

READ  Jak nowy polski sterowiec mógłby wesprzeć wysiłki Pentagonu na rzecz połączenia wszystkiego

Jednym z głównych powodów, dla których zespół AV wybrał wzmacniacze z serii Connect, była ich zdolność do zarządzania w chmurze – rewolucyjny postęp i ogromna korzyść dla każdego, kto konserwuje systemy. z Lea ChmuraZespoły AV mogą zdalnie sterować i monitorować głośniki, niezależnie od lokalizacji i pory dnia. Niezależnie od tego, czy jesteś w terenie, czy na innym kontynencie, sterowanie głośnikami serii Connect z daleka pomaga zespołom pracować wydajniej, ograniczając podróże oraz oszczędzając czas i pieniądze.

„Chmura LEA umożliwiła łatwą modyfikację systemu i monitorowanie go z dowolnego miejsca” – powiedział Zalewski. „Dzięki temu system można dostosowywać i bezpośrednio monitorować, zapewniając stabilność operacyjną i elastyczność zarządzania”.

Dzięki najnowocześniejszym technologiom audio i wideo Bieszczadzkie Centrum Dziedzictwa Kulturowego prezentuje bogate treści kulturowe i dostarcza niezapomnianych wrażeń, które inspirują i edukują odwiedzających, podnosząc jakość oferty turystycznej regionu.

„Dzięki najnowocześniejszemu systemowi projekcyjnemu i doskonałemu dźwiękowi odwiedzający Centrum Dziedzictwa doświadczają wciągających wrażeń dźwiękowych, które ożywiają opowiadane historie”. powiedział Brian Beckowitz, wiceprezes ds. marketingu w LEA Professional. „Jesteśmy podekscytowani, że nasi głośniki mogą przyczynić się do powstania tego niezwykle wciągającego doświadczenia”.