Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LCP zaspokaja apetyt kupując Opolsky Retail Park

London & Cambridge Properties (LCP) sfinalizowało zakup parku handlowego w Streisand Obolsky w południowo-zachodniej Polsce, stając się 64. projektem centrum obiektowego w portfelu inwestycyjnym grupy.

Projekt zlokalizowany jest pomiędzy ul. Marca Praveko i P.L. Turkus w centrum miasta. Wraz ze sklepem Bytranga tworzy największe w regionie centrum handlowe z ponad 5000 mkw. Powierzchni handlowej i 180 miejscami parkingowymi. Głównymi najemcami są marki sieciowe, takie jak Teachman, Apka, Hep, Neonet, Teddy, 4F i Top Secret oraz lokalne sklepy.

LCP sfinansował już kilka kolejnych przejęć podobnych centrów zaplanowanych na ten rok.

Dobrze rozpoczęliśmy ten rok. Zamknęliśmy już wiele transakcji i mamy apetyt na projekty. Nieustannie poszukujemy atrakcyjnych lokalizacji i jesteśmy w trakcie zatwierdzania inwestycji.
Katarsina Slelinic, dyrektor ds. Przejęć, LCP Properties

Obecnie LCP posiada i obsługuje 4 miliardy aktywów w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce. Firma LCP została założona w 1987 roku, a inwestycje w Polsce rozpoczęła w 2005 roku. Specjalizuje się w parkach handlowych, magazynach SPU i sklepach ogólnospożywczych.

READ  Jak rodzice mogą pomóc dzieciom z uzależnieniem od YouTube?