Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry został sfotografowany ze swoją asystentką i Meghan, która odegrała zuchwałą rolę w Hollyoaks

Książę Harry został sfotografowany ze swoją asystentką i Meghan, która odegrała zuchwałą rolę w Hollyoaks

Beth Herlihy, koordynatorka księcia Harry’ego i Meghan Markle, po nakręceniu scen dla Hollyoaks rozpoczęła pracę dla rodziny królewskiej.

Kate Middleton i Meghan Markle opublikowały śmieszne zdjęcia, aby kpić z plotek o konflikcie

Asystent księcia Harry’ego i Meghan Markle, który kiedyś odgrywał zuchwałą rolę w Hollyoaks, został przyłapany z księciem podczas trzeciego dnia Igrzysk Invictus. Przeszłość Beth Herlihy zostanie ukazana na ekranie w 2020 roku, kiedy występuje pod pseudonimem Bethan Coundley.

Według Mail on Sunday „koordynator programu” byłej rodziny królewskiej zagrał prowokacyjną postać Honey w Hollyoaks Później, spin-offie Channel 4. Z raportów wynika, że ​​brała także udział w „kilku sesjach modelowania”.

Zdjęcia z Invictus Games w Merkur Spiel-Arena w Düsseldorfie pokazują, jak Beth rozmawia z Harrym i zdaje się zadawać pytania na temat meczu. Na zdjęciach Harry wygląda na skupionego, gdy wraz z żoną wskazują na wydarzenie sportowe.

Widziano dzisiaj Beth rozmawiającą z Harrym na Igrzyskach Invictus(Rexa/Shutterstock)

Według gazety gwiazda telenoweli pojawiła się kiedyś w body z PVC, podobnym do zuchwałej postaci Meghan Markle z filmu „W garniturach”. Według doniesień 33-letnia aktorka „porzuciła aktorskie dni za sobą” w 2016 roku, kiedy dołączyła do Royal Institution.

Uważa się, że Beth zaczynała jako menadżerka wydarzeń, pracując dla organizacji charytatywnej na rzecz księcia i księżnej Cambridge i Sussex. Po rozwodzie Harry’ego i Meghan w 2018 roku Beth pozostała z parą.

Według… nie odegrała znaczącej roli w przeprowadzce duetu do Ameryki Północnej… Poczta. Istnieją jednak doniesienia, że ​​pomagała Meghan w organizacji spotkań w Vancouver, w tym jej wizyty w schronisku dla kobiet.


Orzeczenie to nadeszło po tym, jak ekspertka od mowy ciała Jodi James powiedziała The Mirror, że Harry wykonał kilka gestów, które sugerowały, że „obniżył swoje ego”, otwierając Igrzyska Invictus. W sobotę pojawił się solo, aby otworzyć Igrzyska 2023.

READ  Stranger Things sezon 5: Bracia Duffer pokazują fanom nadzieję na powrót Eddiego Monsona