Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry przebrał się za Spider-Mana na specjalną świąteczną wiadomość charytatywną

Książę Harry przebrał się za Spider-Mana na specjalną świąteczną wiadomość charytatywną

Książę Sussex zaskoczył pogrążone w żałobie dzieci wojskowe specjalną wiadomością bożonarodzeniową, gdy były przebrane za Spider-Mana.

Książę Harry założył kostium superbohatera, aby nagrać wideo dla Scotty’s Little Soldiers, organizacji charytatywnej zajmującej się wspieraniem dzieci i młodzieży pogrążonych w żałobie sił brytyjskich.

Organizacja opublikowała tweeta z niespodzianką, wraz ze zdjęciem księcia w pełnym kostiumie Spider-Mana z podpisem: „Zgadnij, kto stoi za tym kostiumem i nagrał bardzo specjalną wiadomość dla członków Scotty?”

W filmie, który jest odtwarzany członkom Scotty Little Soldiers na ich dorocznym przyjęciu bożonarodzeniowym, Harry nosi maskę do samego końca.

Powitał członków imprezy w nagranej wcześniej wiadomości i powiedział: „Mam nadzieję, że odpoczniecie trochę przed dzisiejszą akcją. Słyszałem od Sharkeya i George’a, że ​​jest pięciu złych facetów i musicie przestać rujnować Boże Narodzenie”.

Więc wykorzystaj swoją pracę zespołową, spryt i siłę, aby upewnić się, że właśnie to zrobisz. Znajdź ich i nie pozwól im zrujnować Świąt, dobrze?

„Jednocześnie Boże Narodzenie to czas, kiedy naprawdę, naprawdę, naprawdę będziemy tęsknić za naszymi bliskimi. I to jest w porządku. Ale jednocześnie możliwe jest, że możemy czuć się winni, że uciekliśmy bez rodziców.

„Ale jestem tutaj, aby zapewnić cię, że nasi rodzice zawsze chcą, żebyśmy się dobrze bawili. Więc nie czuj się winny, możesz się dobrze bawić, zwłaszcza ze społecznością małych żołnierzy Scotty’ego. Więc idź tam i miej najlepszy czas i…”

W tym momencie filmu Harry odciąga dolną część metki, ujawniając dzieciom swoją tożsamość.

„Wesołych Świąt!” Życzy dzieciom szerokiego uśmiechu.

Wielu radośnie zareagowało na nagłe pojawienie się księcia w filmie.

READ  Świeże solo Carl Woods sprzedaje typy X-rated za 6 funtów na OnlyFans

„Harry! To bardzo urocza i słodka wiadomość dla małych żołnierzy Scotty’ego” – napisał jeden na Twitterze.

Inny powiedział, że klip był „zbyt słodki, by wyrazić słowami”, a trzeci powiedział: „Uwielbiam go, dzieci też powinny go pokochać. Archie i [Lilibet’s] Mój ojciec jest celem ojca”.

Harry wstąpił do armii brytyjskiej w 2005 roku, zaczynając jako kadet, a następnie awansując do stopnia porucznika. Był dwukrotnie wysłany na wycieczkę do Afganistanu, co czyni go pierwszym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, który służył w strefie działań wojennych, odkąd jego wujek, książę Yorku, latał helikopterami podczas wojny o Falklandy.

Od czasu odejścia z wojska w 2015 roku książę był zaangażowany w szereg wojskowych organizacji charytatywnych. Na krótko przed swoją rezygnacją uruchomił również Invictus Games.

Invictus Games to impreza w stylu paraolimpijskim dla rannych i chorych żołnierzy i kobiet, zarówno weteranów, jak i weteranów.