Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kryptowaluta SEI wzrosła do 0,33 USD: co napędza podwójny rajd?

Kryptowaluta SEI wzrosła do 0,33 USD: co napędza podwójny rajd?

  • W oczekiwaniu na ważne wydarzenie wzrosło zainteresowanie akcjami SEI, a ich cena wzrosła.
  • Traderzy, którzy spodziewali się niższych cen, stanęli w obliczu likwidacji o wartości 476 500 dolarów.

Sai [SEI] Wartość kryptowaluty, tokena projektu poziomu 1, który wykorzystuje technologię blockchain, wzrosła o 10% w ciągu ostatnich 24 godzin. W chwili pisania tego tekstu kurs SEI wynosi 0,33 USD, co czyni go jednym z największych zysków na rynku.

Były jednak powody, dla których symbol zbliżał się do szczytu. Konkretnie szczyt modułowy Stało się Konferencja, obejmująca projekty budujące modułowe projekty blockchain, odbędzie się w dniach 11-13 lipca.

Więcej miejsc pracy nie oznacza większych zysków

W rezultacie gwałtownie wzrosło zainteresowanie kryptowalutami związanymi z sektorem. AMBCrypto znalazło na to dowody po zbadaniu otwartego zainteresowania SEI (OI). Otwarte zainteresowanie odnosi się do sumy wszystkich otwartych kontraktów na rynku.

Kiedy rośnie, oznacza to, że inwestorzy zwiększają płynność, jednocześnie… Zwiększaj pozycje nettoSpadek oznacza jednak wzrost liczby zamkniętych pozycji. Według Coinglass całkowity OI w kryptowalucie SEI wzrósł o 59,44 miliona dolarów.

Oznacza to, że inwestorzy zwiększyli swoją ekspozycję na ten symbol, próbując czerpać zyski z akcji cenowej.

Wzrost zainteresowania otwartymi ofertami SEI

źródło: Santiment

Pomimo rosnącego zainteresowania, wielu traderów było zaskoczonych wynikami kryptowaluty. Według Coinglass sprzedano łącznie 612 400 pozycji SEI Przefiltrowany Z rynku w ciągu ostatnich 24 godzin.

Z tej kwoty straty z tytułu krótkiej sprzedaży wyniosły 476 500 USD. Z drugiej strony straty na zakupach wyniosły zaledwie 135 900 dolarów. Likwidacje mają miejsce, gdy giełda zamyka pozycję inwestora, aby uniknąć dalszych strat.

Może to wynikać z niewystarczającego salda marży lub dużej zmienności rynku. W tym kontekście inwestorzy, którzy obstawiają, że cena spadnie, są inwestorami, którzy oczekują, że cena wzrośnie.

Dlatego dane dotyczące likwidacji pokazują, że większość dotkniętych osób to handlowcy spodziewający się spadku ceny kryptowaluty SEI.

Likwidacja SEI w związku ze wzrostem cen kryptowalut

źródło: Coinglass

Prognozy cen SEI wskazują na kolejny wzrost

Ale czy cena SEI będzie nadal rosła? Spójrzmy na to z technicznego punktu widzenia. Według wykresu 4-godzinnego, SEI utworzyło kanał spadkowy od momentu osiągnięcia 0,55 dolara 7 lipca.

READ  Polimex Mostostal SA: Kolejny etap budowy niskoemisyjnych jednostek wytwórczych przez PGE GiEK na Pomorzu Zachodnim.

Niedźwiedzi wzór kanału pojawia się, gdy cena symbolu osiąga niższe szczyty i minima. Zazwyczaj jest to formacja niedźwiedzia, która powoduje spadek cen.

W momencie publikacji AMBCrypto zauważyło, że kupujący zauważali zmęczenie sprzedawców na poziomie 0,25 dolara. Wraz ze wzrostem popytu cena była w stanie przełamać poziom oporu na poziomie 0,28 USD.

Notowania monety wynosiły 0,33 dolara, a wskaźnik rozbieżności średniej ruchomej (MACD) był dodatni. Oznacza to, że dynamika wokół monety była zwyżkowa. Indeks względnej siły (RSI) również wskazuje na tę samą sytuację.

Analiza cen kryptowalut SEI

Źródło: TradingView


Realistyczna czy nie, oto kapitalizacja rynkowa SEI w kategoriach TIA


Jeśli ten trend się utrzyma, cena SEI może wzrosnąć do 0,35 dolara. W bardzo byczym przypadku wartość może osiągnąć 0,38 USD przed końcem tygodnia.

Jeśli jednak posiadacze tokenów zdecydują się go sprzedać, prognoza zostanie unieważniona. Jeśli tak się stanie, cena SEI może spaść do 0,28 dolara.