Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krykiet: Australia kończy wybielanie kubka Chapel Hadley na czarnych kubkach

Ken Williamson opuszcza boisko po tym, jak zabrakło 27 przeciwko Australii. zdjęcie/fotosport

Australia zakończyła serię 3:0 przeciwko Nowej Zelandii w Chappelle Hadley Cup po pokonaniu 25 rund Black Cups w Cairns.

The Black Caps ponownie zmagali się z próbą pogoni 268 nietoperzy, aby wygrać, bez pałkarza, który był w stanie przekroczyć pół wieku przed australijskim atakiem w kręgle. W rzeczywistości Nowa Zelandia opuszcza australijskie wybrzeża bez pół wieku całego łańcucha.

Skipper Ken Williamson, który z każdą passą miał trudności ze znalezieniem swojej grupy, przyznał, że jego drużyna została całkowicie zdeklasowana przez swojego niższego konkurenta.

„Australia naprawdę pokazała swoją jakość. Zrobili to przez całą passę, przewyższali nas w wielu obszarach i na pewno w momentach, w których mecz się rozkręcił, podjęli tę presję, a my nie mogliśmy”. kapitan Black Caps powiedział Sky Sports w swoim wywiadzie po meczu.

„Dla nas były przebłyski, były chwile, ale nie zaszliśmy wystarczająco daleko, co było frustrujące. Ale jednocześnie można się wiele nauczyć od dobrego zawodnika, takiego jak ta australijska drużyna”.

Wcześniej w meczu dwuwieczna współpraca między Steve’em Smithem i Marnusem Labuchaginem podniosła Australię z niepewnej wczesnej pozycji do osiągnięcia 267-5 z 50 razy.

Smith strzelił swój pierwszy wiek ODI od prawie dwóch lat, a Labuschagne strzelił pół wieku, gdy gospodarze odzyskali siły po utracie dwóch wczesnych bramek, w tym kapitan Aaron Finch, który tanim kosztem w ostatnim otwierającym meczu weterana przed odejściem na emeryturę.

35-latek otrzymał owację na stojąco od pokornych fanów na stadionie Cazaly, gdy odszedł po raz ostatni w ODI.

James Nesham nie zdołał złapać samochodu Aarona Fincha na początku australijskich rund.  zdjęcie/fotosport
James Nesham nie zdołał złapać samochodu Aarona Fincha na początku australijskich rund. zdjęcie/fotosport

Trent Bolt po raz kolejny był entuzjastycznie nastawiony na szczyt australijskich rund, zmierzając się z Joshem Inglisem w ramach zaklęcia tylko sześć na sześć run, w którym wystąpiły trzy dziewczyny.

READ  Wiadomości społecznościowe z całego regionu | Wiadomości, sport, praca

Tim Southey był prawie dobry. Szybko skończył wszelkie szanse Fincha, aby zakończyć karierę w ODI z czystym hajem odchodzącego weterana kręgli na zaledwie pięć.

Jednak te dwie wczesne furtki sprawiły, że Smith i Labochigne przybyli i podeszli do swojego partnerstwa w sprytnie ostrożny sposób, co opłaciło się przez następne 28 razy.

Duet dodał 118 punktów do australijskiej tablicy wyników, a po odejściu Labuschagne na 52 z rąk Lockie Fergusona pozostawił gospodarzy na solidnej końcowej pozycji z wynikiem 134/3 i niewiele ponad 15 razy do gry.

Steve Smith świętuje XII wiek na ODI.  zdjęcie/fotosport
Steve Smith świętuje XII wiek na ODI. zdjęcie/fotosport

Nie było przerwy w rozpędzie, gdy Alex Curry dołączył do Smitha w środku i wyglądał wygodnie przed starą piłką.

Na 43. miejscu Smith wniósł swój XII wiek ODI, ze 126 dostaw, a zespół przekroczył granicę 200 – barierę, której żadna ze stron nie zagroziła w czwartek na tym samym terenie.

Smith (105) stracił swój kawałek na rzecz Mitchella Santnera następnym razem, gdy wystrzelił z boiska i chybił prostej, próbując poprawić swój bieg po śmierci.

Przegrana Smitha nie zdołała wykoleić australijskiego przypadku mrugnięcia, ponieważ Curry (42*) w połączeniu z Glennem Maxwellem (14) i Cameronem Greene (25*) zdobyli 54 z ostatnich pięciu punktów, co było pozytywnym wynikiem 268 w pogoni za Czarne kapelusze.

Nowe partnerstwo Devona Conwaya i Finna Allena rozpoczęło się obiecująco i pozytywnie, gdy połączyli 49 przejazdów z pierwszych 8,4, zanim Sean Abbott wszedł w ofensywę i znokautował Conwaya (21 lat) w swoim pierwszym finiszu luźnym strzałem poza kikut. .

Devon Conway schodzi z boiska po odesłaniu go przez Seana Abbotta.  zdjęcie/fotosport
Devon Conway schodzi z boiska po odesłaniu go przez Seana Abbotta. zdjęcie/fotosport

35-letni Allen wyszedł trzy razy później kolejnym brudnym strzałem i nagle jasny początek był bardzo nudny.

Tom Latham (10) i Daryl Mitchell (16) obaj rozpoczęli grę i przegrali ze słabą selekcją strzelców, zanim Williamson niepotrzebnie odpadł w meczu do 27 lat.

To sprawiło, że Nowa Zelandia siedziała na 112/5 po 28 wyprzedzeniach i patrzyła na kolejną upokarzającą stratę.

READ  Black Cap Trent Bolt występuje w Indianach z Bombaju, wygrywając nieoczekiwane zwycięstwo w IPL

James Nesham (36 l.) i Glenn Phillips mieli inne pomysły, grając z nieograniczoną pozytywnością w ramach partnerstwa, które trwało 61 razy z 58 piłek, co dało fanom Black Caps nadzieję na wygraną.

Po niepewnym początku do swoich ról, Mitchell Santner dobrze się zadomowił i stworzył kolejną pozytywną mieszankę z Phillipsem, która wymagała w Nowej Zelandii 46 rund z ostatnich pięciu overów, z czterema bramkami w ręku.

Przy bramce 46 Phillips (47) zobaczył niebotyczny strzał do Abbotta w jego głęboką, kwadratową nogę, który strzelił, co okazało się zwycięskim podaniem, po żonglowaniu piłką, gdy tańczył nad liną ograniczającą i z powrotem.

Glenn Phillips rysuje granicę po drugiej stronie.  Obraz/Getty Obrazy
Glenn Phillips rysuje granicę po drugiej stronie. Obraz/Getty Obrazy

Abbott był w ruchu po pięciu piłkach, prowadząc Santnera (30), który po długim czasie poprowadził podniesiony silnik prosto do Greena i wszelkie nadzieje na późną walkę zniknęły.

W końcu Nowa Zelandia została wyrzucona z boiska z jedną piłką do gry i 25 podaniami z dala od celu.

Australia nie przegrała teraz z Black Caps w krykiecie ODI od lutego 2017 r., a to zwycięstwo w łańcuchu umacnia wyraźną psychologiczną przewagę zespołu nad rywalami z Transstasman.

Tak się złożyło: Black Cups vs Australia.