Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kriyas przewodzi ERC z dnia na dzień w Polsce – FIA ERC

ERC przewodzi nocą w Polsce Kriyasa

Po wygraniu dzisiejszego inauguracyjnego Super Speciala, ORLEN 77. Polska poprowadzi Nicole Kraiin, zawodniczka Rajdowych Mistrzostw Europy FIA 2021.

Kriyasin, który wygrał swoją ostatnią podróż do Polski w 2018 roku, szybko dołączył do platformy na 2,50-kilometrowej Arenie Mikozajki na Volkswagen Polo GTI R5, którą dzieli z pilotem Constantine Alexandro.

Hotel, w którym mieści się siedziba imprezy i park serwisowy, został wybudowany celowo na terenie Kobevsky i jest obsługiwany jako pary poziomów zbudowane w celu zwiększenia widoczności oferty.

„Byłem zaskoczony, że na scenie pojawiła się woda” – powiedział kierowca Movisport Griasin, odnosząc się do środków podjętych przez organizatorów w celu kontrolowania kopania kurzu i żwiru przez kierowców na zakrętach na osobnych pasach. „Mieliśmy kilka chwil, ale jesteśmy tutaj”.

Craig Breen wylądował swoim zespołem MRF Tyres Hyundai i20 R5 w 0,6 sekundy, podczas gdy były mistrz ERC2 Wojciech Suzanne zajął trzecie miejsce w zgłoszonym przez Morton Sport டாkoda Fabia Rally 2 Evo z czasem 0,1 Breena.

Fabian Cream (Polar Promotion Volkswagen) związał się z Susanną we właściwym czasie, ale zajął czwarte miejsce, o 0,3 s szybciej niż piąta Simone Tempestini z Napoca Rally Academy.

Eric Keys z zespołu Yaco ACR, który zakwalifikował się do ERC-Michael’s Talent Factory, był szósty w swoim Ford Fiesta Rally 2, podczas gdy włoski zespół Hyundai Rally Team Umberto Scandola skarżył się na problem z zaworem odcinającym.

Kierowca DoxSport WRT டாkoda Fabia Andreas Mickelson był na ósmym miejscu, podczas gdy Cocker Vroblevsky i Tomas Kaspersky byli na pokładzie swojego Tiger Energy Drink Rally Team Volkswagen, kiedy się zakwalifikowali.

Mistrz ERT Alexei Lukiyanuk zajął 12. miejsce w ORLEN Team 2019 Mistrz Polski Mico Marxic w jego Saintlock Junior Team Citroen C3 Rally 2. Greasecourse Crisp, Norbert Herzig i Kalam Devin zajęli 15 pierwszych miejsc.

READ  Chaos cen dwutlenku węgla w Polsce - Politico

Problem ze wspomaganiem, który wyeliminował Simona Campetelliego z kwalifikacji, zaczął prześladować Włochów z SS1, podczas gdy Nil Solans cierpiał na ten sam zawór odcinający.

SS2, pierwszy przejazd próby Sweetajno o długości 18,20 km, rozpocznie się w sobotę od 09:20 czasu lokalnego. Kliknij Tutaj Na żywo.