Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Koronawirus: ostatnia epidemia COVID-19 z całego świata w nocy – środa 10 listopada

Oto najnowsze wiadomości z całego świata z dnia na dzień.

Europa

Zjednoczone Królestwo

Pracownicy służby zdrowia w Anglii to zrobią Powinni być zaszczepieni przeciwko COVID-19 Do 1 kwietnia minister zdrowia Sajid Javid powiedział we wtorek, czyniąc to obowiązkowym wymogiem zatrudnienia dla osób na pierwszej linii NHS. Javid powiedział, że istnieje około 100 000 pracowników służby zdrowia, którzy jeszcze nie otrzymali swojej pierwszej szczepionki.

Oficjalne dane wykazały, że Wielka Brytania zgłosiła 262 nowe zgony w ciągu 28 dni od pozytywnego wyniku testu na COVID-19 we wtorek, w porównaniu z 57 dzień wcześniej, podczas gdy całkowita liczba zgonów w ciągu ostatnich siedmiu dni wyniosła 1160, czyli o 2,6% więcej niż w ciągu poprzednich siedmiu dni. .

Włochy

Włochy zgłosiły we wtorek 68 zgonów związanych z koronawirusem, w porównaniu z 32 dzień wcześniej, podało włoskie ministerstwo zdrowia. Zgłoszono 6032 nowe infekcje, w porównaniu z 4197 poprzedniego dnia.

Holandia

Grupa szpitali w południowej holenderskiej prowincji Limburg, we wtorek Wezwał rząd do podjęcia nowych środków w celu powstrzymania wzrostu zachorowań na koronawirusa, mówiąc, że nie mają miejsca ani personelu, aby poradzić sobie z większą liczbą pacjentów z koronawirusem.

Zakażenia koronawirusem w Holandii, podobnie jak w innych częściach Europy, są bliskie najwyższych w historii, mimo że poziom szczepień dorosłych wynosi około 85 procent.

„Zmierzamy prosto do katastrofy w opiece zdrowotnej i cały system się nawarstwia” – powiedziało pięć szpitali w Limburgu.

Rosja

Rządowa grupa zadaniowa ds. koronawirusa poinformowała o: Odnotuj liczbę ofiar śmiertelnych na jeden dzień 1211 Zgłoszono 39 160 nowych przypadków w ciągu ostatnich 24 godzin, w porównaniu z szczytem 41 335 w sobotę.

Ukraina

Ukraińskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek, że w ciągu ostatnich 24 godzin odnotowano 833 zgony związane z wirusem Corona.

Niemcy

Wskaźnik zakażeń w Niemczech wzrósł do najwyższego poziomu od początku pandemii, a lekarze ostrzegają, że będą musieli odroczyć zaplanowane operacje, aby temu przeciwdziałać.

READ  Test żeglarza z Nowej Zelandii jest pozytywny na COVID-19 podczas manewrów w Azji Południowo-Wschodniej