Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Korespondentka śniadaniowa BBC Carol Kirkwood zostaje przypięta do podłogi przez psa przewodnika

NS

Carol Kirkwood z BC Breakfast uchwyciła w telewizji potknięcie na żywo w poniedziałek rano, kiedy pies przewodnik pociągnął ją na ziemię.

59-letnia prezenterka pogody właśnie oczekiwała pokazu kwiatów w Chelsea, kiedy złoty labrador pociągnął za prowadzenie, który trzymała i przeciągnął.

Zaledwie kilka sekund temu Kirkwood skomentował, jak pies o imieniu Flash był „dobrze zachowywany”.

Ten zabawny moment został uchwycony na żywo w telewizji, a prezenter Dan Walker powiedział: „Mamy Kirkwooda!” Został również przeniesiony na pokład. „Ktoś uratował Carol!” Prezenter roześmiał się.

Carol Kirkwood została powalona na ziemię podczas transmisji telewizyjnej na żywo

/ Jeremy Sloan

– Wszystko w porządku, Carol? Zapytał bez odpowiedzi. „Myślę, że zgubiła słuchawkę” – powiedziała współprezenterka Sally Nugent.

Zawsze profesjonalna Kirkwood odkurzyła się i mogła kontynuować rozmowę z gospodarzami.

Stopy Kirkwooda szybko pojawiły się na horyzoncie, gdy przeskoczył do przodu

/ Śniadanie BBC

Dodała: „Tak, tak, jest dość silną dziewczyną, która jest Flashem. Wróciła do swojego trenera, Mel, który jest po drugiej stronie kamery”.

Chelsea Flower Show rozpoczyna się w poniedziałek inaczej, jednorazową jesienną edycją tego znanego na całym świecie wydarzenia.

Otrząsnęła się i wydawało się, że wyszła bez szwanku

/ Śniadanie BBC

Kirkwood zdołał zachować spokój podczas wypadku

/ Jeremy Sloan

Royals i celebryci będą mogli po raz pierwszy rzucić okiem na program, ponieważ dalie, dynie i jesienny kolor zastępują wiosenne i wczesne letnie kwiaty, zanim zostanie otwarty dla publiczności we wtorek.

Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze (RHS) przełożyło tegoroczną wystawę – zaplanowaną na maj – w obliczu trwającej pandemii, po odwołaniu zeszłorocznej imprezy i udostępnieniu jej online, gdy Wielka Brytania doznała pierwszej blokady.

Kirkwood z psem flash

/ Jeremy Sloan

Tegoroczna jesienna akcja oznacza, że ​​wydarzenie będzie miało inny wygląd, z kwiatami takimi jak astry i dalie, drzewami pełnymi owoców i jagód, ziół i główek nasiennych oraz jesiennych cebulek, takich jak rośliny kwiatowe.

READ  Into the Night Season 3: Czy to się stanie i czego się spodziewać?