Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kontrowersyjna druga runda kontrowersyjnego jachtu Intergender MMA zakończyła się w TKO w Polsce

Kontrowersyjna międzypokoleniowa łódź MMA zakończyła się brutalnym zwycięstwem TKO nad męskim zawodnikiem.

W piątek wieczorem w Polsce, na imprezie MMA-VIP3, organizator Marcin Najman zorganizował dwie walki seksualne na karcie z napisem „Freakshow”.

Na meczu w Częstochowie Piotr zmierzył się z Ulą Seacox, przezwaną „Mua Boy” Lisovsky, „Armbawgirl”.

Lisowski, który podczas meczu również nosił makijaż oczu, wygrał drugą rundę.

W scenach udostępnionych w mediach społecznościowych dwa wspólne powolne strajki, zanim Lisovsky został zdegradowany do udanego stylu judo.

Po obronie pół wierzchowca Lisovsky był w stanie zamienić się w pełnego wierzchowca i rozpętać zaporę ataków na swojego bazowego wroga.

Sędzia następnie przerwał mecz i przyznał zwycięstwo Lisowskiemu.

W innym meczu wystąpił Michał Przybyłowicz, znany również jako „Bolsky Ken” ze względu na jej wygląd plastikowej lalki Barbie, walczący z Victorią Domsalską.

Kiedy Tomalska nie potrafiła obronić się przed ciosami i zmusiła sędziego do wejścia i przerwania akcji, Prasiplović wygrał pierwszą rundę.

Decyzja o walce między dwiema płciami została ostro skrytykowana przez fanów, a niektórzy opisali to jako „festiwal wstydu”, a inni powiedzieli, że „brudno było oglądać”.

Prowadzący Najman zmierzył się w meczu głównym z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim i wygrał na początku pierwszej rundy.

W zeszłym roku Gregory Sistiakov, mężczyzna ważący ponad 500 funtów, został pokonany przez kobietę wagi muszej Tarina Mastiuk w pierwszej rundzie przez nokaut w Rosji.