Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiwi są szaleni: amerykańska rodzina chce odwiedzić każdy kraj na świecie

Rodzina z USA, która podróżuje w pełnym wymiarze godzin od 2019 roku, mówi, że rozpoczęła swoją epicką podróż, aby przejąć kontrolę nad swoją przyszłością.

duet mąż i żona, Chloe, 28 i Jordan Egbert, 31, podróżują po świecie Z ich rocznym synem Lennonem.

Chloe, była asystentka zarządu mobilnej rodziny, i Jordan, która pracowała w sprzedaży w firmie produkującej samochody elektryczne, nie pozwolili, by pandemia zepsuła im marzenia, ponieważ obecnie podróżują po Andorze.

Para wyruszyła w drogę po tym, jak Jordan dostał pracę w firmie produkującej samochody elektryczne w Europie. Para miała mieszkać w Austrii przez dwa lata, ale podczas szkolenia Jordana firma zbankrutowała.

Czytaj więcej:
* „Zdezorientowany i sfrustrowany”: jak podróżnik po całym świecie omal nie potknął się wjeżdżając do Nowej Zelandii
* Odwiedziłem prawie każdy kraj na świecie bez lotu samolotem, a następna jest Nowa Zelandia
* Wyczuwanie świata: jak podróżować, gdy jesteś niewidomy

„Zdaliśmy sobie sprawę, że nie chcemy, aby ktokolwiek kontrolował naszą przyszłość – sprzedaliśmy wszystko, co mieliśmy” – powiedziała Chloe.

Podczas pandemii Chloe i Jordan zamieszkali na Hawajach, gdzie Chloe zaszła w ciążę i urodziła ich syna, Lennona Egberta.

Chloe, która pochodzi z Las Vegas, powiedziała, że ​​wciąż ma dreszcze, gdy opowiada o tym, jak pandemia zatrzymała jej życie.

Powiedziała: „Wszystko pamiętam. Z amerykańskim paszportem mogliśmy jechać wszędzie.

„Byliśmy w Tuvalu, kiedy wylądowaliśmy, poszliśmy na patrol graniczny, gdzie powiedzieli nam, że nie możemy wejść, ponieważ jesteśmy Amerykanami.

„Byli jak„ masz koronawirusa ”, że musieliśmy udowodnić, że nie byliśmy w USA od miesięcy, a potem nas wpuścili, ale powiedziano nam, że musimy natychmiast wyjechać”.

Chloe i Jordan udali się następnie na Filipiny, gdzie popływali z rekinami wielorybimi, ale katastrofa nastąpiła, gdy prezydent Filipin ogłosił, że przez 24 godziny nie będzie podróży krajowych, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19.

READ  Coronavirus, Covid 19: Liczba przypadków infekcji w Wiktorii wzrasta do 35, a widzowie wkraczają w izolację
Rodzina ma przerwę w podróży w Lizbonie w Portugalii.

Policz kraje / Facebook

Rodzina ma przerwę w podróży w Lizbonie w Portugalii.

Chloe powiedziała: „Potem polecieliśmy do Manili i znowu prezydent powiedział, że wszyscy cudzoziemcy muszą wyjechać w ciągu 72 godzin albo tam utkniemy.

„Wszelkie środki transportu publicznego były zamknięte i mieliśmy szczęście, że mieszkaliśmy w hotelu tuż obok lotniska.

„Kiedy prezydent ogłosił to, próbowaliśmy dostać się do Mikronezji i nasze loty zostały odwołane”.

W chwili uświadomienia sobie, para wiedziała, że ​​ich plany podróży wkrótce się zatrzymają i muszą wrócić do Stanów.

Khloe zaszła w ciążę latem 2020 r., W październiku przeprowadziła się na Hawaje i urodziła dziecko w lutym 2021 r., zanim wznowiono podróż w sierpniu.

Powiedziała, że ​​trudno jest zacząć od nowa, ponieważ wiele krajów utrzymuje ograniczenia.

„Trudno było wracać do podróży, chodziliśmy tam, gdzie maski były jeszcze na miejscu, a atrakcje były zamknięte. Zasady były bardzo surowe, do listopada byłam nieszczęśliwa, miałam dziecko, które nie mogło spać, chyba że miałam do Nie mogłem nic zrobić w krajach, w których byliśmy W nich, ponieważ była bardzo surowa – nie było nic do zrobienia, wszystko było zamknięte ”.

Następnie Chloe wyciągnęła wtyczkę w podróż i odesłała rodzinę z powrotem do Las Vegas. Ale kiedy tam dotarła, Chloe poczuła zdrowy strach.

Powiedziała: „Skończyło się na 20 kamieniach nerkowych, przeszłam operację ich usunięcia i zdałam sobie sprawę, że życie jest zbyt krótkie, zarezerwowałam następny lot z Las Vegas do Londynu 28 czerwca”.

Pierwszą wizytą po ich przybyciu do Londynu były Mistrzostwa Wimbledonu, gdzie obserwowali amerykańską tenisistkę i jej przyjaciółkę Asię Mohamed grającą w singlu kobiet.

Chloe powiedziała: „Wspaniale było wrócić do tenisa, ludzie byli na zewnątrz, podekscytowani i szczęśliwi, wszystko znów było normalne – to był moment, w którym zdałem sobie sprawę, że mogę to zrobić ponownie, podróże i podróże wróciły i zaczęły się dziać”.

Podróżując po świecie, James i Chloe działają jako twórcy treści, współpracując z markami, aby dostarczać im treści.

Od czasu swoich podróży Chloe odwiedziła 110 krajów i powiedziała, że Jej ulubionym kierunkiem jest Nowa Zelandia.

„W Nowej Zelandii jest energia, którą można było odczuć tylko w Japonii i Andorze.

„Nowa Zelandia jest tak czysta i relaksująca, jak możesz sobie wyobrazić, że moje życie jest mniej wygodne, a Nowa Zelandia przynosi komfort.

„Kiwi są szaleni, są największymi uzależnionymi od adrenaliny i uwielbiam to”.

Po podróżowaniu po świecie od 2019 roku duet zdobył po drodze kilka pomocnych wskazówek i trików.

Khloe powiedziała, że ​​jedną z wiadomości, którą lubi przekazywać na swoich kanałach w mediach społecznościowych, jest to, że „ludzie są mili”.

„Jedną z rzeczy, które zawsze mówię ludziom, jest to, że wiadomości służą wyłącznie do informowania.Dobre wiadomości nie zawsze przyciągają uwagę, nie określają kraju przez jego rząd i pamiętają, że ludzie są dobrzy.

„Na całym świecie doświadczyliśmy wiele dobrego i bardzo mało zła”.

Jedną z najważniejszych wskazówek Chloe jest to, że podczas podróży należy pozostać wiernym jednemu hotelowi.

„Wierzymy w wierność jednemu hotelowi, a lojalność zdecydowanie się opłaca. Jesteśmy bardzo lojalni wobec Marriott Hotels, ponieważ zostaliśmy przez prawie dwa lata na prawie 500 nocy i osiągnęliśmy z nimi najwyższy prestiż

„W każdym hotelu Marriott, w którym się zatrzymujemy, otrzymujemy bezpłatne śniadanie, aktualizacje pokoi i późne wymeldowanie — zawsze jesteśmy traktowani jak rodzina”.

Możesz śledzić podróż Chloe i jej rodziny Youtube.

– SWNS przez AP