Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kierowcy, uważajcie: w tym tygodniu rozpoczynają się 397 dni robót drogowych

Kierowcy, uważajcie: w tym tygodniu rozpoczynają się 397 dni robót drogowych

Kierowcy przygotowują się do robót drogowych przez 13 miesięcy. Deweloper Taylor Wimpey prowadzi prace związane z budową osiedla mieszkaniowego Marston Grange w Stafford.

Roboty drogowe obejmą A513 Beaconside i rondo łączące Beaconside z kamienną drogą A34. Mamy nadzieję, że prace – obejmujące poszerzenie drogi i zainstalowanie stałej sygnalizacji świetlnej – zmniejszą zatory, poprawią bezpieczeństwo i skrócą czas podróży.

Rzecznik Taylor Wimpey North Midlands powiedział: „Prace te przyniosą ogromne korzyści kierowcom, rowerzystom i pieszym. Wiemy, że lokalni mieszkańcy czekali na rozpoczęcie prac, dlatego z przyjemnością w końcu potwierdzamy datę spełnienia oczekiwań” spełnione. Chociaż prace te mają na celu poprawę obecnego układu drogowego. Dla użytkowników dróg zdajemy sobie sprawę, że może to również powodować niedogodności. Zależy nam na informowaniu na bieżąco o postępie prac i wykonaniu prac w najwyższym standardzie w jak najkrótszym czasie możliwy czas.

Roboty drogowe będą mogły rozpocząć się od poniedziałku 29 stycznia.

Radny David Williams, członek gabinetu ds. autostrad i transportu w Radzie Hrabstwa Staffordshire, powiedział: „Z zadowoleniem przyjmujemy fakt, że w tym miesiącu rozpoczną się znaczące prace modernizacyjne na autostradach Beaconside. Jest to ważna inwestycja mieszkaniowa dla Stafford, która zapewnia bardzo potrzebne domy miastu i mieszkańcom. rozwija gospodarkę miasta Zapewnimy Bieżące rozmowy z deweloperem, aby zapewnić terminową realizację prac przy minimalnych zakłóceniach w sieci drogowej oraz uwzględnienie wszelkich obaw zgłaszanych przez lokalną społeczność.

Jeśli szukasz wiadomości lokalnych, przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny biuletyn e-mailowy — zarejestruj się w polu u góry tego artykułu lub kliknij tutaj.

READ  Awaria Facebooka - aktualizacje na żywo: Instagram i WhatsApp również przestają działać w przypadku poważnej awarii