Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiedy odbędzie się wydarzenie sezonu 3 Nuke w Call of Duty: Warzone?

Plik Sezon 3 Nuke się przydarzył Call of Duty: The War Zone Od dłuższego czasu było to bardzo oczekiwane. Gracze Warzone spodziewają się, że bomba atomowa upadnie w Verdansk i przyniesie ze sobą nową grywalną mapę.

Minął prawie rok, odkąd pojawiły się plotki o broni nuklearnej, jeśli chodzi o region Warzone. Gracze Battle Royale generalnie spodziewają się, że zmiany map będą normą w tym gatunku i jak dotąd nie było wielu istotnych zmian w Verdanks od czasu jego premiery w marcu 2020 roku. System metra był jedną z najważniejszych zmian wprowadzonych i wdrożonych. we wrześniu 2014. 2020.

Rok później Verdansk jest prawie taki sam, nawet po dwóch sezonach Czarna zimna wojna Wraz z Warzone. Gracze mieli nadzieję, że mapa ulegnie zmianie wraz z wydaniem Black Ops Cold War, ale tak się nie stało. Ale wszystkie oznaki wskazują na wydarzenie Nuke, które w końcu wydarzyło się w Warzone w sezonie 3.


Kiedy wydarzy się wydarzenie Nuke w 3 sezonie Warzone?

Wydarzenie Warzone’s Nuke powinno przynieść nową mapę do gry, a Verdansk może zostać zmieniony na zawsze. Gracze będą musieli opuścić starą mapę i zacząć od nowa.

Gracze Warzone mogą spodziewać się, że wydarzenie Nuke rozpocznie się w środę, 21 kwietnia. Będzie się to działo mniej więcej w tym samym czasie na całym świecie, ale gracze muszą zadbać o to, by czas był odpowiedni w zależności od miejsca zamieszkania. Wydarzenie Nuke powinno rozpocząć się o 15:00 czasu wschodniego na wschodnim wybrzeżu.

Aby wziąć udział, gracze muszą zalogować się tuż przed rozpoczęciem wydarzenia. Około 10 do 5 minut wcześniej powinno wystarczyć, aby dostać się do Warzone i obejrzeć akcję na żywo. Podobnie jak w poprzednich wydarzeniach, musi istnieć lista odtwarzania, do której gracze mogą dołączyć i zobaczyć, jak Nuke niszczy Verdansk. Kolejną przeszkodą do rozważenia są aktualizacje, a gracze muszą upewnić się, że ich strefa Warzone jest aktualna przed zalogowaniem.

READ  Duże modele wizyjne, Apple Vision Pro, przenośne urządzenia AI, które widzą nasz świat

Gdy rozpocznie się wydarzenie Nuke i wystrzelenie rakiet, to, co będzie dalej, pozostaje tajemnicą. Istnieją sprzeczne raporty, które gracze map Warzone zobaczą, kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione. Początkowo idea Uralu jako kolejnej lokalizacji rozprzestrzeniła się przez przecieki zdjęć.

Inną opcją może być jednak wersja Verdansk, która rozgrywa się w latach 80. Gracze Warzone dowiedzą się wszystkiego po jutrzejszym zakończeniu wydarzenia Nuke.

Wysłano 21 kwietnia 2021 r. O godz. 1:54