Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiedy odbędzie się wydarzenie sezonu 3 Nuke w Call of Duty: Warzone?

Plik Sezon 3 Nuke się przydarzył Call of Duty: The War Zone Od dłuższego czasu było to bardzo oczekiwane. Gracze Warzone spodziewają się, że bomba atomowa upadnie w Verdansk i przyniesie ze sobą nową grywalną mapę.

Minął prawie rok, odkąd pojawiły się plotki o broni nuklearnej, jeśli chodzi o region Warzone. Gracze Battle Royale generalnie spodziewają się, że zmiany map będą normą w tym gatunku i jak dotąd nie było wielu istotnych zmian w Verdanks od czasu jego premiery w marcu 2020 roku. System metra był jedną z najważniejszych zmian wprowadzonych i wdrożonych. we wrześniu 2014. 2020.

Rok później Verdansk jest prawie taki sam, nawet po dwóch sezonach Czarna zimna wojna Wraz z Warzone. Gracze mieli nadzieję, że mapa ulegnie zmianie wraz z wydaniem Black Ops Cold War, ale tak się nie stało. Ale wszystkie oznaki wskazują na wydarzenie Nuke, które w końcu wydarzyło się w Warzone w sezonie 3.


Kiedy wydarzy się wydarzenie Nuke w 3 sezonie Warzone?

Wydarzenie Warzone’s Nuke powinno przynieść nową mapę do gry, a Verdansk może zostać zmieniony na zawsze. Gracze będą musieli opuścić starą mapę i zacząć od nowa.

Gracze Warzone mogą spodziewać się, że wydarzenie Nuke rozpocznie się w środę, 21 kwietnia. Będzie się to działo mniej więcej w tym samym czasie na całym świecie, ale gracze muszą zadbać o to, by czas był odpowiedni w zależności od miejsca zamieszkania. Wydarzenie Nuke powinno rozpocząć się o 15:00 czasu wschodniego na wschodnim wybrzeżu.

Aby wziąć udział, gracze muszą zalogować się tuż przed rozpoczęciem wydarzenia. Około 10 do 5 minut wcześniej powinno wystarczyć, aby dostać się do Warzone i obejrzeć akcję na żywo. Podobnie jak w poprzednich wydarzeniach, musi istnieć lista odtwarzania, do której gracze mogą dołączyć i zobaczyć, jak Nuke niszczy Verdansk. Kolejną przeszkodą do rozważenia są aktualizacje, a gracze muszą upewnić się, że ich strefa Warzone jest aktualna przed zalogowaniem.

READ  Nowa technologia logowania iOS bardzo utrudnia włamanie się do iCloud

Gdy rozpocznie się wydarzenie Nuke i wystrzelenie rakiet, to, co będzie dalej, pozostaje tajemnicą. Istnieją sprzeczne raporty, które gracze map Warzone zobaczą, kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione. Początkowo idea Uralu jako kolejnej lokalizacji rozprzestrzeniła się przez przecieki zdjęć.

Inną opcją może być jednak wersja Verdansk, która rozgrywa się w latach 80. Gracze Warzone dowiedzą się wszystkiego po jutrzejszym zakończeniu wydarzenia Nuke.

Wysłano 21 kwietnia 2021 r. O godz. 1:54