Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

KATIE Price pokazuje swoje chirurgicznie wzmocnione atuty, pokazując w oszałamiającym ujęciu czarny aksamitny dres

KATIE Price pokazuje swoje chirurgicznie wzmocnione atuty, pokazując w oszałamiającym ujęciu czarny aksamitny dres

W niedzielę Katie Price w swoim Instagram Stories pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym prezentuje się w czarnym aksamitnym dresie.

45-letnia była modelka z trudem ukrywała chirurgicznie wzmocnione atuty w zapinanej na zamek bluzce.

Aby zrobić sobie zdjęcie, pochyliła się nad samochodem i uzupełniła zestaw czarnymi kapciami ze sztucznego futra.

Długie warkocze Katie były uczesane prosto i w dół, a całą twarz miała efektownego makijażu.

Udostępniła także swoim obserwującym klip wideo, w którym pokazuje swoje ubrania i mówi: „O mój Boże, zgadnijcie co?” Tak! Plusz wrócił do środka.

KROK A POZA: Katie Price w niedzielę na swoim Instagramie podzieliła się nowym zdjęciem, na którym pozuje w czarnym aksamitnym dresie
Cycata: 45-letnia była modelka z trudem ukrywała chirurgicznie powiększone atuty w zapinanej na zamek bluzce

’Spójrz na to!’ Nie tylko dlatego, że występują w różnych kolorach.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak w tym tygodniu doniesiono, że Katie może stracić swoją Mucky Mansion w nadchodzącym postępowaniu upadłościowym.

Matka pięciorga dzieci, której majątek wcześniej wynosił 45 milionów funtów, w 2019 roku ogłosiła upadłość i obecnie ma 3,2 miliona funtów długu.

Sędzia oceni jej finanse i raporty słońcei być może będzie musiała chłostać swój rozległy dom w Sussex, aby zdobyć potrzebne pieniądze.

Magazyn twierdzi, że dziewięć lat temu zapłacił za dom 1,3 miliona funtów, a obecnie jest wart ponad 2 miliony funtów.

Gwiazda zgodziła się wcześniej spłacać wierzycielom 12 000 funtów miesięcznie, ale według dłużników nie dotrzymała umowy.

Według doniesień osoby zajmujące się jej upadłością mają prawo sprzedać Mucky Mansion Katie, aby spłacić jej długi, jeśli uznają to za stosowne.

Informacje prawne umieszczone na domu uniemożliwiają jej samodzielne sprzedanie podkładki Sussex, a „The Sun” w dalszym ciągu żąda.

Och, dzieje się to po tym, jak w tym tygodniu doniesiono, że Katie może stracić swoją Mucky Mansion w nadchodzącym postępowaniu upadłościowym

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami Katie w celu uzyskania komentarza.

Podczas krótkiej rozprawy przed specjalistycznym sądem ds. upadłości i spółek w lipcu – na której Katie nie była obecna ani nie była reprezentowana – sądowi powiedziano, że publiczne badanie jej finansów zostało wcześniej przełożone.

READ  Lady Gaga ogłosiła, że ​​jej linia kosmetyków do makijażu Haus Labs zmierza do Sephora UK

Prawnik Darragh Connell powiedział, że powiernicy starali się o wznowienie przesłuchania po tym, jak naruszyło ono umowę płatniczą.

„Jesteśmy obecnie na etapie, w którym należy pilnie zająć się tą sprawą” – powiedział Connell przed sądem.

Sędzia Paul Greenwood powiedział, że rozprawa, podczas której Katie będzie przesłuchiwana na temat jej finansów, zostanie wyznaczona w pierwszym dostępnym terminie po 21 lipca.

Sędzia Greenwood stwierdziła, że ​​„wydaje się słuszne, a nawet nieuniknione” włączenie jednodniowego przesłuchania „tak szybko, jak tylko sąd będzie na to gotowy”.

Podczas występu w programie Jeremy Vine Show na Channel 5 w marcu tego roku Katie opowiedziała o swoim bankructwie i zmaganiach ze zdrowiem psychicznym w ostatnich latach.

„Nie powinieneś się wstydzić, jeśli zbankrutujesz, ponieważ ludzie bankrutują z różnych powodów” – powiedziała.

Własność: Magazyn twierdzi, że dziewięć lat temu zapłacił za dom 1,3 miliona funtów, a obecnie jest wart ponad 2 miliony funtów

„Przez ostatnie trzy lata przechodziłem naprawdę trudny okres ze względu na zdrowie psychiczne i to i tamto.

„A kiedy przez to przejdziesz, możesz otrzymać rachunki i odłożyć wszystko na bok, bo nie będziesz w stanie z niczym sobie poradzić”.

Podczas poprzedniej rozprawy sądowej w październiku 2020 r. Katie przeprosiła sąd, dodając: „Nie byłam w stanie uporać się z tymi kwestiami ani nie byłam w stanie zachować odpowiedniego nastroju, aby zrozumieć wszystko, co się działo”.

Powiedziała również, że wierzyciele i administratorzy mogą uważać, że jej kontakty z nimi są „za małe i za późno”, ale „postęp jest realny” i przedstawiła informacje finansowe.

Na początku lata odpowiedziała internetowym trollom, którzy wypytywali ją o jej bankructwo, twierdząc, że nadal jest właścicielką domu wartego 2,5 miliona funtów.

We wtorek w TikTok Live odpowiedziała na pytania swoich obserwujących, wzywając internetowych prześladowców, aby „nikogo nie bili”.

Powiedziała: „Jestem spłukana, to prawda, ale nadal mam dom za 2,5 miliona funtów i siedzę w kuchni, oglądając z tobą TikTok”.

READ  Nightbirde umiera: piosenkarka America's Got Talent Jen Marczewski umiera na raka w wieku 31 lat

„Nigdy nie bij spłukanego człowieka, wszyscy możemy to zrobić, ale to nie znaczy, że wszystko jest złe”.

Katie kontynuowała: „Tak, moja firma zbankrutowała, a ty sobie z tym radzisz, prawda?” Dlatego nigdy nikogo nie bij, bo może się to przydarzyć tobie.

W kwietniu modelka po raz piąty uniknęła rozprawy sądowej, ponieważ miała odpowiadać na pytania dotyczące swojego długu wynoszącego 3,2 miliona funtów.

Zasady: Według doniesień osoby zajmujące się jej upadłością mają prawo sprzedać posiadłość Kati Muki, aby spłacić jej długi, jeśli uznają to za stosowne