Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Middleton zaprosiła „dziadka” księcia Karola na wydarzenie Eden Project

Księżna Cambridge ujawniła, że ​​jej teść, książę Karol, był „dziadkiem”, kiedy witała go na przyjęciu G7

39-letnia Kate Middleton użyła tego nazwiska podczas rozmowy z 72-letnim Charlesem na przyjęciu w The Eden Project w Kornwalii w piątek wieczorem..

Księżna Cambridge została sfotografowana przez kamerę mówiącą: „Cześć dziadku! Jak się masz?” Książę Karol również odwrócił się, aby porozmawiać z nią po jej przybyciu.

39-letnia Kate Middleton podobno użyła tego pseudonimu podczas witania się z 72-letnim Charlesem na przyjęciu w The Eden Project w piątek wieczorem. Na zdjęciu moment, w którym Kate nazywa „Dziadka Karola”

Królowa, książę Karol, księżna Kornwalii oraz książę i księżna Cambridge przybyli do Projektu Eden razem z Kate i Williamem, którzy podążali za starszymi członkami rodziny królewskiej.

Kiedy zatrzymali się przy wejściu, Charles wrócił, by uśmiechnąć się do syna i synowej, po czym Kate entuzjastycznie mu zasalutowała.

Charles cieszy się bliskimi relacjami z dziećmi Williama i Kate, George’a, Charlotte i Louisa.

Mówiąc do Kornwalia na żywo, który nie został wymieniony, uchwycił również wymianę między księżną Kornwalii a królową nad szalem.

73-letnia Camilla pojawiła się trzymając szal dla 95-letniej królowej i powiedziała: „To jest twój szal”.

„Masz”, odpowiedziała Królowa, na co Camilla odpowiedziała: „Jesteś pewien?” Książę Karol próbował zakończyć rozmowę, mówiąc: „Ona nie chce”.

Wielka Brytania starała się olśnić najpotężniejszą potęgę świata atakiem królewskiej wiedźmy podczas nieskrępowanego przyjęcia w Projekcie Eden w Kornwalii w piątek wieczorem.

Księżna Cambridge dołączyła do starszych członków rodziny królewskiej podczas wydarzeń związanych ze szczytem G7.  Na zdjęciu podczas wydarzenia w Eden Project z okazji Wielkiego Lunchu w piątek

Księżna Cambridge dołączyła do starszych członków rodziny królewskiej podczas wydarzeń związanych ze szczytem G7. Na zdjęciu podczas wydarzenia w Eden Project z okazji Wielkiego Lunchu w piątek

Kate miała elegancką figurę w sukience midi od Alexandra McQueena – która prawdopodobnie kosztowała 3000 funtów – podczas gdy Camilla zdecydowała się na czarno-białą sukienkę z długimi rękawami.

READ  Najnowsze wieści o Meghan Markle – apel poematu na 40. urodziny księżnej został zignorowany po tym, jak rodzina królewska znalazła się na liście wpływowych kobiet w Vogue

Królowa dopasowuje motyw ogrodniczy do tego miejsca w kwiecistej sukni.

Członkowie rodziny królewskiej byli w centrum brytyjskiej misji dyplomatycznej, która zabiegała o Stany Zjednoczone, ponieważ Johnson naciska na szybkie zawarcie umowy o wolnym handlu z prezydentem Bidenem, a także o korytarz podróży bez kwarantanny tego lata.

Wczoraj królowa gościła prezydenta i pierwszą damę w zamku Windsor.

Prezydent Biden spotkał się z królową na podium na czworokątu, a gwardia honorowa, złożona z 1. batalionu gwardii grenadierów z kompanii królowej, oddała królewski salut.

Oficer Gwardii Honorowej, major James Taylor, towarzyszył Bidenowi wraz z generałem majorem Christopherem Gecką podczas inspekcji gwardii honorowej.

Kate używała imienia, które jej dzieci, George, Charlotte i Louis, nadały Karolowi, który ma bliskie relacje ze swoimi dziadkami.  Na zdjęciu książę Karol i księżna Kornwalii z księciem i księżną Sussex, księciem i księżną Cambridge, księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Ludwikiem we wrześniu 2018 r.

Kate używała imienia, które jej dzieci, George, Charlotte i Louis, nadały Charlesowi, który cieszy się bliskimi relacjami ze swoimi dziadkami. Na zdjęciu książę Karol i księżna Kornwalii z księciem i księżną Sussex, księciem i księżną Cambridge, księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Ludwikiem we wrześniu 2018 r.

Następnie wódz wszedł do zamku przez wejście królewskie o 17:18, aby napić się herbaty z królową.

W rozmowie z prasą przed wyjazdem do Brukseli Biden powiedział dziennikarzom, że król jest „bardzo hojny”, dodając: Przypomniałeś mi moją matkę.

Catherine Biden, której nazwisko brzmi Jean, zmarła w 2010 roku w wieku 92 lat.

Pan Biden powiedział o królowej: „Nie sądzę, żeby poczuła się urażona, ale przypominała mi moją matkę swoim wyglądem i hojnością”.

„Długo rozmawialiśmy, a ona była bardzo hojna” – powiedział Biden.

Prezydent ujawnił, że królowa pytała go o przywódców Rosji i Chin Władimira Putina i Xi Jinpinga. Powiedział, że pytała też, jak wygląda życie w Białym Domu.

„Powiedziałem: »To… możemy umieścić Biały Dom na podwórku«” – dodał, odnosząc się do zamku Windsor.

Zapytany, czy zaprosił królową do Białego Domu, odpowiedział: „Tak”.