Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Middleton na żywo: drugie zdjęcie zrobione przez księżniczkę zostało „poprawione cyfrowo”, potwierdza główna agencja fotograficzna

Kate Middleton na żywo: drugie zdjęcie zrobione przez księżniczkę zostało „poprawione cyfrowo”, potwierdza główna agencja fotograficzna

Według doniesień książę Sussex anulował wydanie książki będącej kontynuacją swojego pierwszego pamiętnika, Spare.

Ekspert królewski twierdzi, że zmiana planu wynika ze „zniszczeń”, jakie książka Harry’ego wyrządziła jego relacjom z ojcem, królem Karolem. Spare, który był długo oczekiwanym pierwszym tomem Harry'ego, został napisany przez J.R. Moehringera i opublikowany przez Penguin Random House w ramach kontraktu na cztery książki Sussexów z wydawcą w 2023 roku.

Na 416 wypełnionych bombami stronach szybko pojawiły się twierdzenia, że ​​Harry'ego nie uwzględniło znacznie więcej, ponieważ wcześniej twierdził, że jest wystarczająco dużo materiału, aby napisać drugie wspomnienie. Książę powiedział wkrótce po publikacji książki, że „mogły powstać dwie książki”.

A teraz Ingrid Seward opowiedziała o swoim przekonaniu, że książę nie wyda kolejnej książki, po tym jak „z pewnością zaszkodziła ona jego relacjom z ojcem” po tym, jak Harry „bardzo publicznie” skrytykował królową Camillę.

„Ale wiesz, Charles ma pracowite życie, dużo się dzieje, nie sądzę, że ma pretensje do Harry'ego, po prostu myślę, że jest od niego odsunięty” – powiedziała. 9 miód. Następnie dodała, że ​​król jest teraz „bardzo ostrożny” w stosunku do swojego syna i prawdopodobnie obawia się, że Harry „robi notatki”.

„Nie widzę, żeby Harry był gotowy do napisania kolejnej książki” – dodała po niedawnym wywiadzie księcia dla Good Morning America. Następnie dodała: „Myślę, że drugą książką, prawdziwą autorką, byłaby Meghan. To musi być to”. [on it’s way] Ponieważ tylko w ten sposób zarobisz duże pieniądze [to write it]„.

READ  Zdaniem eksperta sprzeciw wobec wizyty Williama i Kate na Karaibach skłonił do „przemyślenia” królewskich wycieczek.