Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kareena Kapoor Khan-Karishma Kapoor udostępnia rzadkie zdjęcie przodków Raja Kapoora, Krishny

Bombaj: Kareena Kapoor Khan i jej siostra Karishma Kapoor zabrali się do mediów społecznościowych, aby przypomnieć sobie swoich dziadków, aktora i reżysera Raja Kapoora i jego żonę Krishnę Kapoor. Dwie siostry opublikowały rzadkie czarno-białe zdjęcie pary w mediach społecznościowych. Przeczytaj także – Kareena Kapoor Khan dzieli się niesamowitym selfie, prosząc fanów, aby nie tracili nadziei w związku z epidemią COVID-19

Na zdjęciu, podczas gdy uśmiechnięty Raj Kapoor trzyma książkę z wieńcem, Krishna Kapoor patrzy na niego z uśmiechem na twarzy. Zdjęcie udostępnione przez Kareenę i Karishmę zostało opublikowane przez fanpage Raja Kapoora. Udostępniając zdjęcie, Karishma napisał „Dada and Daddy” z emoji z czerwonym sercem. Karina ponownie udostępniła post Karismy na swoich Instagram Stories i też rzuciła serce. Przeczytaj także – Kareena Kapoor Khan opowiada, jak radzi sobie z lękiem przed COVID-19, prosząc fanów, aby byli „ mili dla twojego umysłu ”

Przeczytaj także – siła w siłę! Kareena Kapoor Khan udostępnia pocztę na Dzień Matki dla Babity Kapoor i Sharmili Tagore

To nie pierwszy raz, kiedy Karina i Karishma w mediach społecznościowych użyły zdjęcia swoich ukochanych dziadków. W zeszłym roku, w rocznicę urodzin Raja Kapoora, Charisma udostępniła post o treści: „Dużo nauki od Dadjiego… Pamiętam cię w twoje urodziny… # grandpalove #legend”.

Karisma i Kareena Kapoor to dwie córki najstarszego syna Raja Kapoora, Randhira Kapoora i Babity Kapoor. Jednak Randhir i Babita są teraz rozdzieleni. Brat Randhira to Rishi Kapoor, który zmarł w kwietniu zeszłego roku po chorobie na raka.

Raj Kapoor był legendarnym aktorem i producentem znanym z kultowych filmów, takich jak AwaraI Shri 420I Mira tak JokerI Jess Dish Min Ganga Behati Hai Między innymi. Zdobył trzy National Film Awards i 11 Filmfare Awards. Raj był także dwukrotnie nominowany do Złotej Palmy na Festiwalu Filmowym w Cannes za swoje filmy Awara I Polski but.

READ  Ta czarna marka clean beauty produkuje wegańskie lakiery do paznokci, balsamy do ust i nie tylko