Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jim Ross potwierdza odejście Williama Regala z AEW

Jim Ross potwierdza odejście Williama Regala z AEW

Po tym, jak MJF dostarczył kastety W pełnym biegu AEWPo zdradzie Blackpool Combat Club, Jon Moxley mówi Regalowi, aby opuścił firmę i nigdy nie wracał, co prowadzi do tego, że Regal pojawia się w następnym tygodniu wraz z MJF, który z kolei zdradza Regala, zostawiając go leżącego.

Mówiąc o zagmatwanej narracji z udziałem MJF, Regala i Moxleya, Ross wyjaśnił, że nie jest pewien, dokąd zmierza ta historia, ale „powinna być zabawna”. Obie MJF i Moxley mają przemawiać w najbliższą środę w „Dynamite” Z mistrzem świata AEW, aby przeciwdziałać jego atakowi na legendę wrestlingu.

Ross powiedział dalej: „Jest jednym z tych facetów, których nie można łatwo lub wcale zastąpić. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy możesz go zastąpić”. „Był dla nas niesamowitym wzmocnieniem i zobaczymy, myślę, że w tej chwili może być w Anglii. Był wspaniałym przyjacielem i lojalnym, uczciwym i pracowitym facetem. Cierpliwość do pracy z niektórymi z tych małych kociąt jest twardy. Dużo się o nim mówi, więc zobaczymy, jak potoczy się fabuła”. Idąc dalej, nie mam pojęcia. Wolałbym nie wiedzieć. To piekielny facet i był bardzo cennym członkiem zespołu AEW odkąd przybył.”

Nie tylko status Regala w firmie zostanie najwyraźniej wspomniany w środowym „Dynamite”, ale właściciel AEW, Tony Khan, będzie przemawiał przed ostateczną bitwą ROH 10 grudnia, a Podobno będzie rozmawiał o stanie Regala z firmą podczas tej rozmowy z mediami.

READ  Matthew Perry chciał, aby Zac Efron zagrał go w filmie biograficznym, a gwiazda „Przyjaciół” pochwaliła jego „hojność” | Wiadomości o sztuce i sztuce