Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jessica Chastain odważnie wypowiada się w różowozłotej sukience, dołączając do Maggie Gyllenhaal na premierze na festiwalu filmowym Memory w Wenecji.

Jessica Chastain odważnie wypowiada się w różowozłotej sukience, dołączając do Maggie Gyllenhaal na premierze na festiwalu filmowym Memory w Wenecji.

Jessica Chastain zwróciła na siebie uwagę w piątkowy wieczór podczas premiery „Pamięci” na 80. dorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

46-letnia gwiazda Interstellar wyglądała po prostu seksownie, mając na sobie zwiewną cekinową sukienkę w kolorze różowego złota z dekoltem w kształcie litery V.

Piękna uzupełniła efektowny zestaw parą diamentowych kolczyków i zestawem złotych pierścionków.

Ułożyła swoje kasztanowe włosy w luźne hollywoodzkie fale i założyła efektowny makijaż na nadchodzący wspaniały wieczór.

Aktorka dołączyła do Michaela Franco i Petera Sarsgaarda na czerwonym dywanie, gdzie trio pozowało do wspólnych zdjęć.

Elegancja: Jessica Chastain emanowała elegancją w piątkowy wieczór na premierze „Pamięci” na 80. dorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji.
Wow: Maggie Gyllenhaal również przodowała, gdy dołączyła do męża Petera Sarsgaarda na czerwonym dywanie
niesamowity! 46-latka wyglądała absolutnie rewelacyjnie, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie w zwiewnej sukni z cekinami w kolorze różowego złota i dekoltem w kształcie litery V.

Peter (52 lata) wyglądał elegancko w trzyczęściowym granatowym garniturze. Na dywanie dołączyła do niego jego żona Maggie (45 l.), ubrana w czarną sukienkę.

Elegancka sukienka ma oszałamiający design i jest wysadzana diamentami na ramionach i talii.

Aktorka Mrocznego Rycerza uzupełniła swój wygląd z czerwonego dywanu diamentową bransoletką i parą diamentowych kolczyków Odważna czerwona warga.

Premiera „Pamięci” następuje po tym, jak Jessica wsparła strajki SAG-AFTRA podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji, zakładając koszulkę z hasłem protestu.

W piątek gwiazdę widziano na 80. dorocznym festiwalu w koszuli, na który bezpiecznie przybyła, wiedząc, że nie przekroczyła linii pikiety.

Serdecznie witając fanów i asystentki, Jessica wyglądała olśniewająco, gdy wystąpiła w czarnym topie w połączeniu z mini spódniczką inspirowaną plażą z wysokim stanem.

Festiwal Filmowy w Wenecji w 2023 r. był znacznie mniej znaczący niż w poprzednich latach, a większość Hollywood zdecydowała się trzymać z daleka od festiwalu w obawie przed naruszeniem strajku.

GLAM: Piękna uzupełniła efektowny zestaw parą diamentowych kolczyków i zestawem pierścionków w złotym kolorze.
Aparat gotowy: Jessica ułożyła swoje kasztanowe włosy w luźne hollywoodzkie fale i wykonała efektowny makijaż na nadchodzący wspaniały wieczór.
Dyskretnie: Festiwal Filmowy w Wenecji w 2023 r. miał znacznie skromniejszy charakter niż w poprzednich latach, a większość Hollywood zdecydowała się trzymać z daleka od festiwalu w obawie przed naruszeniem strajku
Czerwony dywan: podczas tej błyskotliwej włoskiej imprezy, która rozpoczęła się w zeszłym miesiącu, zwykle największe gwiazdy Hollywood pojawiają się na czerwonym dywanie, aby promować swoją twórczość.
Premiera: Jessica promuje swoją rolę w filmie Wspomnienie meksykańskiego reżysera Michaela Franco, co jest jej pierwszym występem od nagrodzonego Oscarem występu w Oczach Tammy Faye.
Premiera nowego filmu: Memory będzie miała miejsce 8 września
Warto obejrzeć: W Memory grasz Sylvię, pracownicę opieki społecznej, która wiedzie proste życie. Sprawa nabiera tempa, gdy Saul (Peter Sarsgaard) podąża za nią do domu po zjeździe absolwentów szkoły średniej

Podczas tej błyskotliwej włoskiej imprezy, która rozpoczęła się w zeszłym miesiącu, zwykle na czerwonym dywanie pojawiają się największe gwiazdy Hollywood, aby promować swoją twórczość.

Jessica promuje swoją rolę w filmie Wspomnienie meksykańskiego reżysera Michaela Franco, co jest jej pierwszym występem od czasu nagrodzonej Oscarem roli w Oczach Tammy Faye. Pamięć będzie miała początkową datę premiery 8 września.

READ  Johnny Depp pojawia się w Sheffield na przyjęciu u Jeffa Becka przed werdyktem w procesie o zniesławienie | Muzyka

W Memory gra Sylvię, pracownicę socjalną, która wiedzie proste i zorganizowane życie. Sprawa nabiera tempa, gdy Saul podąża za nią do domu po zjeździe absolwentów szkoły średniej. Według IMDB ich zaskakujące spotkanie będzie miało głęboki wpływ na nich oboje, otwierając drzwi do przeszłości.

Od 17 lipca w Hollywood panuje zastój, a członkowie związku SAG-AFTRA dołączają do Gildii Pisarzy Amerykańskich, protestując w związku z rosnącymi obawami dotyczącymi wykorzystania sztucznej inteligencji i resztek transmisji strumieniowych.

Według Variety lista wybranych filmów, których premiera odbyła się w Wenecji, otrzymała tymczasowe zwolnienie od SAG-AFTRA, ponieważ są to niezależne produkcje, których producentem nie są członkowie AMPTP.

niesamowity! Maggie Gyllenhaal (45 lat) wyglądała seksownie w czarnej sukience
Oszałamiająca: elegancka sukienka ma oszałamiający design i jest wysadzana diamentami na ramionach i talii
STYLOWY: Jej mąż, Peter Sarsgaard, lat 52, który również był obecny, wyglądał niezwykle stylowo w trzyczęściowym granatowym garniturze.
Według IMDB ich nagłe spotkanie będzie miało głęboki wpływ na nich oboje, gdyż otworzą im drzwi do przeszłości
Strajki: Od 17 lipca w Hollywood panuje zastój, gdy członkowie SAG-AFTRA przyłączają się do strajku Writers Guild of America
Filmy: Wybrana lista filmów, których premiera odbyła się w Wenecji, otrzymała tymczasowe zwolnienie od SAG-AFTRA, ponieważ są to niezależne produkcje, które nie zostały wyprodukowane przez członków AMPTP
Walk This Way: Jessica wywołała burzę wśród fotografów, spacerując po czerwonym dywanie
Strajk w Hollywood: Strajk SAG-AFTRA rozpoczął się 14 lipca i jest ostatnim z toczących się w Hollywood sporów pracowniczych, który wstrzymał większość planów filmowych.
Biorąc wszystko pod uwagę: Michele Franco, Jessica i Peter Sarsgaard poświęcili chwilę na świętowanie premiery

Na początku tygodnia do piękności dołączył jej mąż Gian Luca Passi di Preposolo i ich dwie córki podczas relaksującej wycieczki do Wenecji.

Strajk SAG-AFTRA rozpoczął się 14 lipca i jest ostatnim z toczących się w Hollywood sporów pracowniczych, który wstrzymał większość planów filmowych.

Akcja praktycznie zatrzymała branżę, zmuszając wiele wytwórni filmowych i telewizyjnych do zaprzestania pracy, co oznaczało pierwszy od ponad 60 lat strajk aktorów i pisarzy.

W świetnym humorze: Jessica i Michelle odwróciły się, by pozować do aparatu
Buzz: Gwiazda Hollywood zatrzymała się, żeby zrobić sobie selfie ze swoimi fanami
Dramat: Jessica i Peter wystąpią w karłowatej obserwacji Michela Franco na temat traumy

Strajk trwa od początku maja.

Zgodnie z zasadami strajku wszyscy członkowie Sag-aftra nie będą mogli kręcić żadnego filmu ani serialu telewizyjnego, co oznacza, że ​​każdy obecnie produkowany program i film zostanie przełożony na czas nieokreślony do czasu rozwiązania problemu.

British Union Equity, siostrzana organizacja Sag-aftra, stwierdziła w oświadczeniu, że jest „idealna”. [sic] Za swoim amerykańskim odpowiednikiem.

Amerykański hit wsparli tutaj brytyjscy aktorzy, m.in. Brian Cox, Simon Pegg i Andy Serkis.