Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jerry Hayes mówi, że „samolubne i nieuczciwe” jest chodzenie do baru po kontakcie z chorobą

Jerry Hayes mówi, że „samolubne i nieuczciwe” jest udzielanie się towarzysko podczas choroby po tym, jak sędzia orzekł, że chodzenie do baru, gdy jesteś chory z pracy, nie jest przestępstwem, które można oddzielić.

Były poseł torysowski Jerry Hayes pojawił się dziś w Good Morning Britain wraz z debiutującą gwiazdą Thomasem Skinnerem, aby przedyskutować, czy chodzenie na spotkania towarzyskie po wezwaniu pacjentów do pracy powinno być przestępstwem, które można nakładać na siebie.

68-letni prawnik Jerry z Autlesford powiedział, że pracownicy zawiodą firmy, ponieważ firmy walczą po pandemii, podczas gdy Thomas, 30-letni właściciel firmy z Essex, mówi, że szefowie muszą ufać swoim pracownikom, a to nie wszystko jest chore.

Jest to przypadek 66-letniego kierowcy, który został zwolniony po tym, jak zachorował w pracy w klubie towarzyskim. Sędzia orzeka, że ​​​​chyba że jego pracodawca wyraźnie zabroni mu kontaktów towarzyskich podczas choroby, To było Wolny robić to, co kocha.

Przewiń w dół, aby zobaczyć wideo

Jerry Hayes mówi, że „samolubne i nieuczciwe” jest udzielanie się towarzysko podczas choroby po tym, jak sędzia orzekł, że chodzenie do baru, gdy jesteś chory z pracy, nie jest dziś możliwą do oddzielenia zbrodnią w Good Morning Britain

Thomas Skinner, właściciel firmy i stażysta z Essex, lat 30, mówi, że szefowie muszą ufać swoim pracownikom i że wszystkie choroby nie są takie same.

Thomas Skinner, właściciel firmy i stażysta z Essex, lat 30, mówi, że szefowie muszą ufać swoim pracownikom i że wszystkie choroby nie są takie same.

Mówiąc o możliwym napływie pracowników zgłaszających się na choroby z powodu jutrzejszego wprowadzenia euro, powiedział:Myślę, że tak się stanie i będzie dużo swobody i sympatii ze strony pracodawców, ale zarezerwujesz wakacje.

Tak robisz, rezerwujesz urlop i jeśli pracodawca mówi tak, to nie ma problemu.

Jeśli jesteś nauczycielem w szkole podstawowej, będziesz musiał odesłać klasę do domu. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy i skończysz z epidemią, to po prostu samolubne i nieuczciwe, a oszustwo jest naprawdę, naprawdę [unacceptable]”.

READ  ESE Entertainment powołało partnera marketingowego Porsche Esports Sprint Challenge Poland

Wielu widzów zgodziło się z Jerrym, uważając, że „zdradą” dla pracodawców i kolegów jest „zabawa” w barze, jeśli podobno nie jesteś wystarczająco dobry, aby iść do pracy.

Wielu widzów zgodziło się z Jerrym, biorąc pod uwagę, że jest on jednym z

Wielu widzów zgodziło się z Jerrym, uważając, że „zabawa” w barze jest „zdradą” dla twoich pracodawców i kolegów, jeśli nie jesteś wystarczająco dobry, aby iść do pracy.

Ktoś napisał: „Jeśli jesteś wystarczająco dobry, aby iść do baru, jesteś wystarczająco dobry, aby iść do pracy. Samolubni ludzie nie uważają, że ich koledzy muszą dołączać do ich pracy.

Inny powiedział: „To zdrada ludzi, którzy płacą ci pensję i brak szacunku dla kolegów, którzy zajmują się twoją pracą, gdy masz dobry dzień w barze”.

Norma dla moich chłopców nie zawsze była na tyle dobra, że ​​szkoła nie była wystarczająco dobra, aby się bawić. To samo myślę o pracy – wtrącił inny widz.

Czwarty zgodził się: „Jeśli jestem chory, a on przestaje pracować, oznacza to, że zostaję w domu, ponieważ jestem chory, w przeciwnym razie, jeśli jestem wystarczająco zdrowy, aby wyjść, jestem wystarczająco dobry, aby iść do pracy”.

68-letni prawnik Jerry z Outlesford powiedział, że pracownicy zawiodą firmy, ponieważ firmy walczą po pandemii.

68-letni prawnik Jerry z Outlesford powiedział, że pracownicy zawiodą firmy, ponieważ firmy walczą po pandemii.

Thomas uważa, że ​​pracodawcy powinni ufać i cenić swoich pracowników, ale nalega, aby

Thomas uważa, że ​​pracodawcy powinni ufać i cenić swoich pracowników, ale twierdzi, że „można chorować z wielu różnych powodów”.

Tymczasem Thomas uważał, że pracodawcy powinni ufać i cenić swoich pracowników, i powiedział, że „można zachorować z wielu różnych powodów”.

„To zależy od tego, na co chorujesz” – powiedział. „Możesz obudzić się rano czując się źle, a wieczorem czując się dobrze”.

„To bardzo ważne, moja załoga jest jak superbohater” – powiedział. „Bardzo ich doceniam, a bez mojego personelu nie mam pracy i bardzo trudno jest znaleźć dobrych pracowników, więc trzeba się nimi opiekować”.

READ  Świątek, córka olimpijczyka, wygrywa inauguracyjny mecz tenisowy w Tokio | rozrywka

Dodał, że wie, gdzie postawić granicę, mówiąc: „Gdyby ktoś mnie okłamał, gdyby ktoś mnie okradł, zostałby natychmiast zwolniony”.

Wielu widzów zgodziło się z Tomem, mówiąc, że zależy to od tego, dlaczego dany pracownik wzywa pacjentów do pracy – wielu chwali go jako szefa i nalega, aby pracownicy byli bardziej lojalni wobec swoich pracodawców, gdy leczą

Wielu widzów zgodziło się z Tomem, mówiąc, że zależy to od tego, dlaczego dany pracownik wzywa pacjentów do pracy – wielu chwali go jako szefa i twierdzi, że pracownicy są bardziej lojalni wobec swoich pracodawców, gdy są traktowani „sprawiedliwie” w miejscu pracy.

Wielu widzów zgodziło się z Tomem, mówiąc, że zależy to od tego, dlaczego dany pracownik wzywa pacjentów do pracy – wielu chwali go jako szefa i twierdzi, że pracownicy są bardziej lojalni wobec swoich pracodawców, gdy są traktowani „sprawiedliwie” w miejscu pracy.

Ktoś powiedział: „Zdrowy rozsądek jest jak zawsze staromodny od Thomasa Skinnera, który dostrzega wartość dobrej siły roboczej, a nawet dołącza do swojego pracownika przy barze! Cóż za całkowicie odświeżające podejście i szacunek dla tych, którzy pomagają budować jego biznes.

Inny widz napisał: „Chciałbym, żeby Tom był moim szefem, kiedy pracowałem uczciwie i wierzyłem w opiekę nad jego pracownikami”.

Trzeci powiedział: „Thomas wydaje się być idealnym szefem! Wydaje się, że ma serce i rozumie ludzi. Ale tak, zabierz Mickeya po drodze! Kocham tego faceta!”