Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jaśniejsza strona niż Bob Dylan

za

24 maja Bob Dylan kończy 80 lat. Pozdrawiam mężczyznę, który był wiecznie młody (tak, wcześnie dostał tytułową piosenkę). Będą uczcić muzyka, poetę, poetę, demonstratora, twórcę, artystę i laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. Ale kiedy kult Dylana zaczyna stawać się tak poważny, nie mogę przestać myśleć o czymś, co usłyszałem od Chrissy Hynde od prokuratorów i przyjaciółki Dylana. „Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że Bob jest komikiem” – powiedziała.

Cóż, może istnieć dowolna liczba cytatów Dylana, o których mógłbyś pomyśleć. „Nikt nie jest wolny. Nawet ptaki są przykute”. A może: „Akceptuję bałagan. Nie jestem pewien, czy mnie zaakceptuje”. A może: „Niektórzy ludzie czują deszcz. Inni mocnieją”.

Jest to jej hipoteza, że ​​wiele bardziej niejasnych zwrotów Dylana ma na celu zmylić ją jako swego rodzaju prywatne przekomarzanie się. Dylan mógł być komikiem. Ale przez całą swoją karierę nieświadomie znajdował się w komediowych sytuacjach. Rozmawiając z jego świtą, ludźmi z jego wytwórni i kupując wiele książek o nim, szukałem niektórych z tych sytuacji, aw niektórych przypadkach nie zostały one jeszcze zgłoszone. Przedstawiają inną stronę Boba Dylana (oops tytuł albumu).

READ  Jacqueline Fernandez Films 365 Days gwiazda Michelle Moroni w Dubaju | Bollywood