Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak używać kul księżycowych w Krainie Czarów Tiny Tiny

Podobnie jak poprzednie tytuły Borderlands, podgra Tiny Tina’s Wonderlands jest pełna łupów, które gracze mogą znaleźć. Oprócz bogatych budują różnorodność w grze, oprogramowanie skrzyni biegów Wprowadzono efekt nowego żywiołu: magii. Są to w zasadzie maści, ale na mniejszą skalę. Dodatkowo do gry dodano kolejną walutę: Moon Orbs.

Obaj są ze sobą blisko spokrewnieni w Krainie Czarów Tiny Tina. Gdy gracze dotrą do końca gry, magiczne i księżycowe kule stają się jeszcze ważniejsze, aby osiągnąć wyższy poziom mocy.


Tiny Tina’s Wonderland: Gdzie używać kul księżycowych

Jedynym celem Moon Orbs jest zastąpienie ich magią. W twierdzy Brytov znajduje się mała stacja kuźni, w której znajdują się kowale, która służy jako punkt zainteresowania. Po prostu podejdź do urządzenia i wybierz przedmiot, aby go zaczarować, a przedmiot zostanie zaczarowany.

Zanim jednak zaczniesz zaklinać, musisz wykonać główne zadanie Tiny Tina’s Wonderlands. Wymaga to pokonania Władcy Smoków, po czym możesz powrócić do zamku Brighthoof, gdzie dostępna jest wspomniana maszyna.


Gdzie kule wygrywają księżyc?

Dla graczy na wczesnych etapach swojej podróży zdobywanie kul księżycowych jest stosunkowo rzadkie. Można wybrać kilku bossów i garść questów. Jednak większość Moon Orbs, które zbierzesz w trakcie gry, będzie pochodzić z Chaos Chambers.

Podobnie jak możliwość zmiany zaklęć na sprzęcie, Chaos Chambers jest od samego początku niedostępna. Te same wymagania są niezbędne do odblokowania Komnat Chaosu: pokonaj kampanię. Poruszanie się po messie można na szczęście robić w dowolnym momencie i tyle razy, ile chcesz, a nawet z przyjaciele.

Dzieje się tak, ponieważ bałagan jest całkowicie losowy. Generuje fale losowych wrogów, nie mówiąc już o różnych środowiskach. Fajną częścią jest to, że wszyscy gracze będą mieli okazję zarobić. Ukończenie pokoju Chaosu nagradza także kule księżycowe. W Chaos Chambers dostępne są cztery tryby: Próby Normalne, Premium, Rozszerzone i Chaos.

Te tryby zmieniają sposób, w jaki rozwijają się Chaos Chambers. Prawdopodobnie najbardziej korzystnym trybem są Próby Chaosu, po ich ukończeniu zwiększasz liczbę posiadanych poziomów Chaosu. Poziomy chaosu mogą zwiększyć trudność Cuda Tiny Tinaale w zamian masz większą szansę na zdobycie lepszych łupów, więcej kul księżycowych i doświadczenia, a także innych nagród procentowych.