Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak otrzymywać aktualizacje sportowe od Alexa

Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu lub przegapisz popołudnie z grami, prawdopodobnie będziesz potrzebować szybkich informacji sportowych. Alexa może pomóc Jednak: Asystent głosowy Amazona może dostarczać różnych aktualnych informacji sportowych na temat Twoich ulubionych drużyn i ich rywalizacji.

możesz zapytać Pytania ukierunkowane na Alexę w celu uzyskania szybkich informacji Możesz też dostosować aplikację Alexa do swoich ulubionych zespołów, aby w dowolnym momencie uzyskać pełną aktualizację zespołów, na których najbardziej Ci zależy. Pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak uzyskać ważne aktualizacje sportowe od Alexa

Bez wcześniejszych poprawek w pracy lub ustawieniach, nadal możesz teraz dać Alexie różne polecenia sportowe. Oto niektóre z rzeczy, które możesz chcieć wypróbować:

  • „Alexa, prawda? [sports team of your choice] wygrać dzisiaj? „

  • „Alexa, kiedy robisz? [sports team of your choice] Zagraj ponownie?”

  • „Alexa, co to było?” [league of your choice] Dziesiątki dzisiaj? „

  • „Alexa, jaki był wynik [team of your choice] Gra?”

Jeśli masz inne konkretne pytanie, spróbuj je zadać. Alexa może dostarczyć różne informacje sportowe w oparciu o to, co chcesz wiedzieć. Ponieważ Alexa wyciąga te informacje prosto z internetuSą tak nowoczesne, jak to tylko możliwe. Jeśli masz plik Pokaz echaNa ekranie dotykowym możesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje o konkretnej grze.

Jak dodać drużynę sportową do Alexy w celu osobistej aktualizacji?

Jeśli chcesz otrzymywać częste aktualizacje sportowe i śledzić różne drużyny w różnych ligach, istnieje znacznie lepsza opcja: korzystanie z aktualizacji sportowych Alexa. Chociaż ta konfiguracja koncentruje się głównie na sportach amerykańskich, jest łatwa do skonfigurowania i doskonale nadaje się do otrzymywania gotowych wiadomości sportowych, kiedy tylko chcesz. Oto co robić.

Krok 1: Na urządzeniu mobilnym otwórz aplikację Alexa i w razie potrzeby zaloguj się na swoje konto Amazon. Wybierz trzy myślniki jeszcze przycisk MENU. Jego lokalizacja może się różnić, ale zwykle jest pod kątem.

Wybierz Więcej w aplikacji Alexa.

Krok 2: W wyświetlonym menu wybierz Ustawienia.

Krok 3: Przewiń w dół do Plik Preferencje Alexy sekcję i wybierz plik Sporty Wybór.

Wybierz Sport w Ustawieniach Alexa.

Czwarty krok: w Dodaj ulubione opcja, wybierz plus Aby dodać drużynę. Możesz wyszukać zespół na pasku wyszukiwania i wybrać zespół, który pasuje do zespołu, który chcesz obserwować. Jak widać, Alexa oferuje wiele różnych opcji, od lig krajowych po poziom lokalny. Wybierz wszystkie drużyny, które awansują, i wybierz Zapamiętuje.

Ustawienia sportowe Alexa.

Piąty krok: Teraz możesz powiedzieć: „Alexa, jaka jest moja aktualizacja sportowa?” Kiedy. Alexa przekaże Ci najnowsze aktualizacje dla wszystkich drużyn zapisanych w tej sekcji sportowej.

Znajdź zespół w Alexa.

Szósty krok: Istnieje dodatkowa opcja do rozważenia: Uwagi. Jeśli włączysz powiadomienia dla którejkolwiek z zapisanych drużyn, Alexa będzie wysyłać aktualizacje o grach, które wygrali lub przegrali itp. To dobry sposób na obserwowanie konkretnego zespołu – nawet jeśli nie możesz oglądać ich na żywo.

Czy Alexa może transmitować sport na żywo?

Tak, istnieje kilka sposobów na transmisję wydarzeń sportowych na żywo. Możesz znaleźć takie umiejętności Alexa TuneIn na żywo I poszukaj relacji z konkretnej gry (może to również działać z innymi umiejętnościami nadawania, w tym ESPN). Jeśli masz Echo Show, możesz transmitować wydarzenia na żywo z usług, które go obsługują, takich jak Hulu.

Czy Alexa może dawać alerty o celach?

Tak, możesz otrzymywać powiadomienia o celu na kilka sposobów. Jeśli masz włączone powiadomienia dla określonej drużyny, otrzymasz ping za każdym razem, gdy zmieni się wynik w ich grze. Jeśli masz Echo Show, Alexa zwykle będzie oferować aktualizacje o wszelkich nowych celach, gdy się pojawią. Możesz także włączyć plik Umiejętność jak piłka nożna flash Aby otrzymywać powiadomienia w ten sposób.

Rekomendacje redaktorów
READ  Microsoft anuluje przeglądarkę Internet Explorer, ponieważ stara się przyspieszyć wojnę z przeglądarkami