Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak oglądać Prezenty Pokémonów na żywo później dzisiaj?

Firma Pokemon Ogłoszono, że Pokemony Transmisja na żywo odbędzie się dzisiaj, więc oto jak i kiedy ją obejrzeć.

Transmisja będzie nagranym 14-minutowym wideo, ale to, co Nintendo planuje pokazać, jest obecnie niejasne. Wydarzenie zaplanowano na dziś, 27 lutego, zbiegając się z datą pokemon czerwony i zielony Został wydany w Japonii w 1996 roku.

Aby dostroić się i zobaczyć, jakie niespodzianki czekają, fani po prostu muszą udać się do oficjalnego kanał youtube pokemon. Pokaz zaczyna się o 14:00 GMT / 6:00 PT / 9:00 ET.

Legendy Pokemonów: Arceus. Źródło: Nintendo.

W ramach przygotowań do wydarzenia Pokémon Presents, The Pokémon Company ogłosiło również 21 lutego, że w ciągu tygodnia zaprezentuje sześć różnych gier i projektów Pokémon. Sześć zawartych elementów jest wliczonych w cenę Mistrzowie Pokemonów EXA miecz i tarcza pokemonA Kawiarnia Pokemonmi mieszaćA pokemony łączcie sięA muzyka p25, A Pokemon GO.

Zauważalny jest jednak brak najnowszych Pokemony Uwolnij go Pokemony Legendy Arceusa Nie wspomniano o tym podczas tygodnia koncertów, co skłoniło niektórych fanów do spekulacji, że podczas samego koncertu nadejdą wielkie wiadomości dotyczące tytułu.

Nintendo Zostało to ogłoszone niedawno Legendy Pokemonów: Arceus Sprzedał się w ponad 6,5 miliona egzemplarzy. Wiadomość została udostępniona w tweecie z oficjalnego konta Nintendo Of America na Twitterze, który brzmiał: „Dziękujemy 6,5 milionowi odkrywców na całym świecie, którzy już rozpoczęli ekscytującą nową przygodę w… Legendy Pokemonów: Arceus. „

Tytuł odpowiadał za prawie połowę wszystkich sprzedaży gier w pakietach w Wielkiej Brytanii w tygodniu, w którym został wydany.

w innych wiadomościach, Sceny, które zostaną ocenzurowane w wersji na PlayStation Marta zmarła został wykryty. Wcześniej ogłoszono, że niektóre sekcje gry zostaną zmienione na platformę.

READ  Dodaj bezprzewodowe ładowanie (prawie) do każdego biurka za pomocą tego gadżetu Ikea