Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak grać w Zero Build w Fortnite

początek Jest to gra elektronicznaAkt trzeci, sezon drugi zaskoczył wielu graczy. Pierwsza łatka sezonu usunęła z gry mechanikę budowania, która była istotną częścią całej rozgrywki od czasu premiery gry.

Mechanika budowania jest ponownie dostępna w zwykłych meczach po dwutygodniowej nieobecności, ale w trybie Zero Build tu zostać?. Gracze mogą wybrać dowolną wersję Jest to gra elektroniczna Lubią się bawić, ogólnie poszerzyć pole gry.

Jeśli szukasz kolejki do meczu Zero Build w Jest to gra elektronicznabędziesz potrzebować:

  • Udaj się do Jest to gra elektronicznaGłówny hol.
  • Wybierz opcję Zmień, która będzie znajdować się nad Play! przycisk.
  • Gra przeniesie Cię do ekranu, na którym możesz wybrać tryb gry.
  • Wybierz dowolny z trybów Zero Build.
  • Po wybraniu trybu gry kliknij Graj! I czekaj na mecz.

Podczas gdy rozgrywka z bronią palną będzie podobna, gracze znajdą się w zupełnie innym środowisku bez mechaniki budowania. Przyzwyczajenie się do nowego trybu gry może zająć trochę czasu, a ty możesz Skorzystaj z kilku wskazówek Aby dać sobie przewagę nad graczami, którzy dopiero wypróbowują tryb gry.

Biorąc pod uwagę, że nie masz materiałów do zbudowania fortu dla siebie, gdy jesteś w niebezpieczeństwie, musisz być bardziej świadomy swojego otoczenia, ponieważ znalezienie dobrej osłony może sprawić, że różnica między Królewskim Zwycięstwem a pozbyciem się to.

READ  Czy Windows 11 SE mógłby uniknąć kolejnej porażki Microsoftu?