Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jacqueline Fernandez Films 365 Days gwiazda Michelle Moroni w Dubaju | Bollywood

W Internecie pojawił się film pokazujący Jacqueline Fernandez i Michelle Moroni podczas sesji zdjęciowej w Dubaju. Michelle osiągnęła światową sławę po występie w roli głównej przez 365 dni.

W sieci pojawiło się wideo pokazujące Jacqueline Fernandez i Michelle Moroni, które pozornie spotykają się w nowym projekcie. W teledysku, który podobno nakręcono w Dubaju, wydaje się, że aktor Bollywood i gwiazda 365 Days jest na planie.

W 8-sekundowym filmie udostępnionym przez fana Michele obejmuje Jacqueline, gdy pozują do kamery. Jacqueline ma na sobie złotą sukienkę z wysokim rozcięciem, a Michelle czarny garnitur.

+

Wielu fanów komentowało również wideo, mówiąc: „Wyglądają razem tak seksownie” i „Woah… nie mogę się doczekać ich projektu”.

Michele to włoska aktorka, modelka, piosenkarka i projektantka mody, która występowała we włoskich i polskich filmach. Zdobył międzynarodowe uznanie po odegraniu roli Massimo Torricelli w filmie Netflix 2020 365 Days. Po tym, jak zyskał sławę, zaczął otrzymywać oferty z Bollywood.

Powiedział wiodącemu dziennikowi: „Uwielbiam kręcić indyjskie filmy. Jako aktor uwielbiam wymagające role i czasami mogą sprawić, że poczujesz się niekomfortowo. Myślę, że kiedy czujesz się niekomfortowo, wtedy zaczynasz tworzyć magię”. Kiedy poinformowano go, że wiele gwiazd Bollywood śledzi go w mediach społecznościowych, powiedział: „To niesamowite. Jestem dumny i pokorny. Skontaktowano się z moim zespołem w sprawie projektów Bollywood, dlatego też tam się rozwinęliśmy”.

Przeczytaj więcej: Jacqueline Fernandez w najlepszej sari i bralette udowadnia, że ​​nigdy nie możesz się pomylić z bielą

Jacqueline pojawiła się niedawno w Bhoot Police, komedii grozy, w której wystąpili także Saif Ali Khan, Arjun Kapoor i Yami Gautam. Jacqueline po raz czwarty będzie także dzielić przestrzeń ekranową z Johnem Abrahamem w Attack. Po raz pierwszy zagra u boku Ranveera Singha w filmie Cirkus. Jacqueline będzie również zadebiutować w branży filmowej kannada z gwiazdą Sudeep Vikrantem Roną.

READ  Taylor Swift: Twierdzenia o używaniu prywatnego odrzutowca są „rażąco nieprawdziwe”, mówi rzecznik | Taylor Swift

historia zamknięta