Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jabłka i Polska?  Idealna kombinacja

Jabłka i Polska? Idealna kombinacja

Rynek jabłek okazał się rynkiem stale rosnącym. Tak naprawdę istnieje pozytywny trend zarówno pod względem wartościowym, jak i ilościowym. Włoska firma PND, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży maszyn do przetwórstwa owoców, poświęciła temu delikatnemu owocowi całą linię produkcyjną.

Daniele Mercurio

Bardziej szczegółowo wyjaśnia to Daniel Mercurio, nowy dyrektor polskiego rynku, na którym PND jest obecny od 20 lat.

„W Polsce nasza firma ma aż 60 klientów, dla których PND jest wyłącznym dostawcą maszyn do przetwórstwa jabłek. W zeszłym miesiącu zostały dodane i zainstalowane dwie w pełni wyposażone linie. „Linia automatyczna składa się z tego, co najlepsze w grupie – obierania, de -sprzedam maszynę do wżerowania i kalibrowania” – mówi Mercurio Półautomatyczny podajnik PL8, automatyczny podajnik ORN8 i zbiornik przetwarzający DTF.

Obieraczka do jabłek PND to jedna z naszych najlepiej sprzedających się maszyn. W rzeczywistości może osiągnąć produkcję od 22 do 80 owoców na minutę, w zależności od potrzeb i wybranego modelu. Jest wszechstronny i wykonany ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością, zapewnia minimalną interwencję operatora i można go łatwo przekształcić w tryb automatyczny, podłączając go do automatycznego ładowacza.

„Obieraczka PL8, dostępna również w mniejszej wersji z 2, 4 i 6 stanowiskami tnącymi, to jedna z najbardziej wszechstronnych obieraczek, jakie mamy w naszym katalogu” – kontynuuje kierownik, „ponieważ może przetwarzać jabłka, gruszki, kiwi” i brzoskwinie. Zapewnia precyzyjne i delikatne przetwarzanie przy minimalnej interwencji operatora i jest wykonany ze stali nierdzewnej dopuszczonej do kontaktu z żywnością. Po zakończeniu procesu obierania i sadzenia owoce są przekazywane do opcjonalnego systemu krojenia lub krojenia. „

Te dwie linie można następnie podłączyć do zbiornika oczyszczania DTF. To najskuteczniejszy sposób na wydłużenie okresu przydatności do spożycia, dzięki opcjonalnemu kontrolerowi podawania i systemowi dozowania. Owoce zanurzone są w substancji, która może przedłużyć trwałość produktu, chronić jego aromat i kolor oraz uniknąć ryzyka utleniania. Termin zależy od uznania klienta.

READ  Iga Swatek wyszła, aby przedłużyć dominację „Poland Garros” po ostatecznym zwycięstwie nad Karoliną Mošovą

Daniele Mercurio podsumowuje: „W PND udało nam się zdobyć zaufanie naszych klientów, którym oferujemy szybką i sprawną obsługę na wszystkich szerokościach geograficznych świata, dzięki naszemu doświadczeniu w branży i wiedzy naszej wyspecjalizowanej kadry Jesteśmy bardzo zadowoleni z wystawy, w której właśnie braliśmy udział, Warsaw Food Technology, nasza ostatnia wystawa w tym roku, odbyła się w dniach 28-30 listopada. Wydarzenie to dało nam możliwość spotkania się z naszymi cenionymi klientami i wzmocnienia naszej obecności w Polsce.”

po więcej informacji:
Daniele Mercurio
Partia Narodowo-Demokratyczna –
Maszyny do przetwórstwa owoców
Via Brancaccio, 11
84018 Scafati (SA) – Włochy
+39 0818509368
[email protected]
www.pndsrl.it