Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Islandia oferuje ponad 60 procent zniżki na żywność w sklepie: jak emeryci mogą uzyskać pieniądze |  Finanse osobiste |  finanse

Islandia oferuje ponad 60 procent zniżki na żywność w sklepie: jak emeryci mogą uzyskać pieniądze | Finanse osobiste | finanse

W każdy wtorek osoby w wieku 60 lat i starsze mogą kupić 10% zniżki w swoim sklepie na Islandii i w The Food Warehouse. Nie ma minimalnych wydatków, co oznacza, że ​​kwalifikujący się klienci mogą zapewnić sobie zniżkę niezależnie od rozmiaru listy zakupów.

Aby skorzystać ze zniżki, kupujący będą oczywiście musieli zrobić zakupy we wtorek i okazać kartę Grand Bus Card, prawo jazdy, kartę Senior Railcard lub Freedom Pass (Londyn).

Na początku tego roku badanie Age UK wykazało, że trzy czwarte seniorów w Wielkiej Brytanii (9,4 miliona) jest zaniepokojonych rosnącymi kosztami życia.

Richard Walker, dyrektor zarządzający na Islandię, powiedział: „Mamy długą historię wspierania naszych klientów w wieku powyżej 60 lat, na przykład gdy uruchomiliśmy „Godzinę dla osób starszych” w szczytowym momencie pandemii.

„Kryzys kosztów utrzymania sprawił, że wspieranie tych klientów jest jeszcze ważniejsze, dlatego jestem dumny, że znalazłem nowe sposoby ich wspierania, w tym wprowadzenie tej zniżki.

Premiera obejmie również obie marki najlepszej na rynku frytownicy 4,5 litra z detalicznej Tower Housewares po obniżonej cenie 35 funtów, co pozwoli konsumentom na ponowne zainwestowanie w około 47 dni unikania piekarnika.

Frytownice będą sprzedawane w islandzkich sklepach w całym kraju, online na www.iceland.co.uk oraz w High Street Power Centers w Utilita.

„Odkąd pamiętamy, nasze kuchnie są projektowane wokół piekarnika jako podstawowej metody gotowania, co nie ma miejsca w przypadku wielu rodzin” – powiedział Bill Pullen, założyciel i dyrektor generalny firmy Utilita.

„Coraz bardziej popularne stają się bardziej ekonomiczne urządzenia do gotowania, takie jak frytownice, wolnowary i kuchenki mikrofalowe, jednak instrukcje gotowania na opakowaniach żywności nie odzwierciedlają tego.

„Utelita i Islandia ściśle współpracują w naszej misji pomagania rodzinom w zwiększaniu ich pieniędzy. Istnieje wiele czynników, których ani ja, ani Richard nie możemy dziś kontrolować, ale koszty gotowania są wspólną podstawą, w której możemy pomóc konsumentom.

READ  Właściciel House of Fraser pozbywa się „nieproduktywnych” piątkowych obowiązków | Praca w domu

„Mamy nadzieję, że to wyjątkowe partnerstwo zainspiruje inne supermarkety do zrobienia tego samego i pomoże konsumentom wybrać bardziej ekonomiczne metody gotowania”.

Richard Walker, dyrektor zarządzający Islandii, powiedział: „Kryzys kosztów utrzymania nadal jest największym problemem krajowym, z jakim borykają się konsumenci, a jako prywatna, rodzinna firma nieustannie poszukujemy krótko- i długoterminowych inicjatyw, które mogą zapewnić jakiekolwiek wsparcie .

„Nasza współpraca z Utilita Shop Smart, Cook Savvy jest bardzo ważna, ponieważ podkreśla związek między tym, co kupujemy, a ilością energii, którą zużywamy do gotowania, pomagając wzmocnić naszych klientów i zapewniając im dostęp do informacji, które mogą pomóc w rozwoju ich budżety jeszcze więcej”.