Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Inicjatywa Know Diabetes Through Heart zapewnia dotacje na walkę z chorobami układu krążenia

Inicjatywa Know Diabetes Through Heart zapewnia dotacje na walkę z chorobami układu krążenia

Amerykańskie Stowarzyszenie Diabetyków® Oraz Amerykańskie Stowarzyszenie Kardiologiczne® Przyznano granty 10 organizacjom społecznym, których celem jest pomoc osobom chorym na cukrzycę typu 2 w zmniejszeniu ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, takich jak zawał serca, niewydolność serca i udar mózgu.

Dotacje społeczne są częścią pionierskiej inicjatywy non-profit na rzecz wspólnego zdrowia „Poznaj cukrzycę na pamięć”. Inicjatywa, której celem jest zmniejszenie chorób układu krążenia i śmiertelności wśród osób chorych na cukrzycę typu 2. Dotacje pomogą organizacjom z Kalifornii, Florydy, Gruzji, Luizjany, Maryland, Nowego Jorku, Karoliny Północnej, Karoliny Południowej i Portoryko w dostarczaniu materiałów edukacyjnych i zasobów na temat cukrzycy i chorób układu krążenia w języku angielskim i hiszpańskim. Działania informacyjne skupią się na zaangażowaniu populacji czarnej i latynoskiej, u której występuje wyższy wskaźnik zachorowań na cukrzycę typu 2, choroby serca i udar mózgu w porównaniu z białą populacją niebędącą Latynosem.

Choroby układu krążenia pozostają główną przyczyną zgonów i główną przyczyną niepełnosprawności wszystkich osób chorych na cukrzycę typu 2, jednak około połowa osób w wieku 45 lat i starszych jest świadoma zwiększonego ryzyka chorób serca lub omawiała to z lekarzem.

„Ludzie chorzy na cukrzycę są dwukrotnie bardziej narażeni na choroby serca. Szczególnie w przypadku osób chorych na cukrzycę ważne jest, aby dbać o zdrowie swojego serca. Stworzenie sieci wsparcia w zakresie ćwiczeń, diety i leczenia cukrzycy może pomóc ludziom. zdrowie i zdrowe serce.” „Unikaj powikłań” – powiedział Robert Gabay, lekarz medycyny, doktor nauk medycznych i dyrektor FACP, dyrektor naukowy i medyczny Amerykańskiego Stowarzyszenia Diabetologicznego.

„Osoby cierpiące na cukrzycę typu 2 powinny zaprzątać sobie głowę chorobami serca” – powiedział Eduardo Sanchez, lekarz medycyny, MPH. „Dobra wiadomość jest taka, że ​​zmiany w stylu życia, które wprowadzasz, aby zachować zdrowe serce, mogą również pomóc w jego leczeniu”. Cukrzyca i profilaktyka chorób serca. FAHA, dyrektor medyczny ds. profilaktyki Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego. „Dzięki tym wysiłkom edukacyjnym i uświadamiającym możemy pomóc ludziom żyć dłużej i zdrowiej”.

READ  Siłowniki pneumatyczne mogą kontrolować dopasowanie ubytków protetycznych oraz zmniejszać ból i owrzodzenia skóry Nauka w Polsce

Dotacje społeczne KDBH na łączną kwotę 167 000 dolarów przyznano:

Zdrowie domowe Centerwell

Atlanta, Gruzja

Uniwersytet Clemsona

(Clemson, Karolina Południowa).

Stowarzyszenie na rzecz Diabetologii w hrabstwie Palm Beach

(Riviera Beach na Florydzie).

Centra zdrowia rodzinnego w San Diego

San Diego, Kalifornia

Lifeline Health Essentials, LLC

Harvey, Luizjana

Stowarzyszenie Społeczności Lucky Shoals

Tuckera w Gruzji

Szpital Medstar Harbor

Baltimore, Maryland

Pokój, Inc

Syrakuzy, Nowy Jork

Stowarzyszenie Diabetyków w Portoryko

San Juan, Puerto Rico

Zjednoczone Centra Zdrowia

(Winston-Salem, Karolina Północna).