Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Influencerki dzielą się 15-minutową pielęgnacją skóry w łazience w samolocie

Kobieta ujawniła później, że jej rutyna trwała tylko osiem minut. Zdjęcie/123RF

Kobieta wywołała oburzenie w Internecie i została nazwana „niegrzeczną” i „nierozważną” po tym, jak powiedziała podróżnemu, że w samolocie zajmie tylko dwie minuty, aby spędzić 15 minut na wieloetapowej pielęgnacji skóry.

Kate Elizabeth podróżowała z Wielkiej Brytanii na Bali na wakacjach, kiedy nakręciła TikTok, który od poniedziałkowego opublikowania obejrzano ponad 1,1 miliona razy.

Na nagraniu zatytułowanym „Przepraszam” Elizabeth stoi w łazience w samolocie i patrzy w lustro. „Powiedziałem kobiecie w kolejce, że poczekam 2 minuty” – głosi tekst na filmie, jednak licznik czasu na dole filmu stopniowo odlicza czas do około 15 minut, w miarę jak ona wykonuje różne zabiegi kosmetyczne.

W trakcie szybkiego filmiku influencerka myje twarz, nakłada maseczkę na oczy, myje zęby, nakłada krem ​​do twarzy i balsam do ust, a na koniec spryskuje się dezodorantem i uśmiecha się do kamery.

Chociaż według standardów większości ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry rutyna jest prosta, widzowie szybko skrytykowali sposób, w jaki okłamywała czekającą kobietę, i zajęło to więcej czasu, niż było to konieczne, ponieważ niektóre kroki można było wykonać na jej krześle.

„Szanuj innych w miejscach publicznych. Połowę tej czynności można było wykonać ze swojego miejsca” – napisała jedna z osób.

Inny dodał: „Byłbym zły, gdyby ktoś poświęcił 15 minut w łazience w samolocie na robienie tego, co można robić na swoim miejscu”.

@kateelisabeth

Ups..

♬ Ciasto Miodowe – Rośliny ✿

Jedna z nich sugerowała, że ​​mogła przynajmniej przepuścić kobietę jadącą za nią jako pierwszą, inne zaś stwierdziły, że „nie ma manier” i jest „niezwykle niegrzeczna”.

Inni wyrażali swoje zadowolenie z tego, jak bardzo wideo rozzłościło ludzi.

Jedna z osób napisała: „Uwielbiam, jak irytujący są ludzie”, a Elizabeth odpowiedziała: „To takie zabawne”.

Jeden z widzów zasugerował, że był to „smak gniewu”. Denerwujące lub kontrowersyjne treści, które ludzie celowo publikują w celu zwiększenia liczby komentarzy i opinii poprzez oburzenie.

Wygląda na to, że osoba ta miała kontakt z Elizabeth, która później przyznała, że ​​to ona inscenizowała wideo i przebywała w łazience tylko przez osiem minut.

„Chcę się z wami tylko droczyć” – powiedziała od niechcenia w późniejszym filmie.

READ  Kostnica PNG jest pełna po wybuchu wirusa Covid-19