Igrzyska Olimpijskie w Tokio na żywo: kiwi golfistka Lydia Ko zdobywa brąz po dramacie play-off

Lidia Koo wygrał Brązowy Medal w Mistrzostwach Golfa Kobiet w Igrzyska Olimpijskie w Tokio, po zdobyciu srebrnego medalu na igrzyskach olimpijskich pięć lat temu w Rio.

Lydia Ko zajęła trzecie miejsce w turnieju golfa kobiet w Tokio, zabierając do domu swój drugi medal olimpijski.

Mike Ehrman / Getty Images

ten Załoga K4 500m kobiet zajęła w finale 4. miejsce, co oznacza, że ​​Lisa Carrington straciła w tych meczach czwarty medal.

W sobotni wieczór wracamy na tor wyścigowy Ezo, Gdzie jest Ellesse Andrews po drugim medalu w wyścigu kobiet, który wznawia się o 18.30, ale kończy się dopiero w niedzielę. Campbell Stewart będzie wtedy taki sam w Madison Men, w którym o 19.55 zmierzy się z Corbin Strongiem.

Lekkoatletyka jest czwartym i ostatnim sportem, w którym Nowa Zelandia weźmie udział w przedostatnim dniu tych Igrzysk. Camille Boscombe weźmie udział w finale kobiet na 10 000 m o 22.45.

golf

11.18: Lydia Koe (karnet pojedynczy, kobiety – 4. runda)

Sprint kajakowy

13.14: Lisa Carrington, Tennell Hatton, Alicia Hoskin i Caitlin Regal (półfinały K4 na 500 m kobiet)

15.19: Lisa Carrington, Tennell Hatton, Alicia Hoskin i Caitlin Regal (finał K4 kobiet na 500 m, jeśli zakwalifikowany)

tor rowerowy

18:33: Elisey Andrews (sprint kobiet 1/8 finału, runda 2)

18:48: Callum Saunders, Sam Webster (Play-offy Kirena dla mężczyzn)

19.13: Ellis Andrews (finały sprintu kobiet 1/8 należy powtórzyć w razie potrzeby)

19.19: Callum Saunders, Sam Webster (Mężczyźni Keren z powrotem w razie potrzeby)

19:39: Elisey Andrews (ćwierćfinały sprintu kobiet — wyścig 1, jeśli zakwalifikowane)

19:55: Campbell Stewart i Corbin Strong (Madison dla mężczyzn)

20.55: Elisey Andrews (ćwierćfinały sprintu kobiet – wyścig 2, jeśli się zakwalifikujesz)

21.15: Elisey Andrews (ćwierćfinały sprintu kobiet – wyścig 3, jeśli są zakwalifikowane i potrzebne)

READ  Drużyna Juniora Fa odwołuje się do wyniku KO z powodu „niezgodnych z prawem” ciosów