Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hui na WiiPlay w Polsce i krajach bałtyckich |

27 października 2021

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) i NBCUniversal zgodziły się na wieloletnią umowę na przetłumaczenie usługi przesyłania strumieniowego Viaplay Grupy NENT na pierwszy system operacyjny dla Huawei, usługi przesyłania strumieniowego w pełnej rzeczywistości w Polsce, Estonii, na Łotwie i Litwie. W rezultacie, w ramach subskrypcji Viaplay, jesienią tego roku wiele popularnych reality show będzie dostępnych dla widzów we wszystkich czterech krajach.

Umowa obejmuje wszystkie odcinki ostatnich sezonów i międzynarodowe reality show Pobyt z Kardashianami, na dole, to lista milionów dolarów I Prawdziwe gospodynie domowe Właściciele. Usługa oferuje szeroki wybór z różnych niepisanych podkategorii, w tym celebrytów, stylu życia, domu i designu, randek, gotowania, mody i prawdziwych przestępstw.


W pierwszym roku współpracy ponad 1000 odcinków będzie dostępnych na Viaplay w obszarze marki Huawei, a większość nowych programów Huawei będzie wyświetlanych na Viaplay tego samego dnia, co ich audycja w USA.

Dyrektor ds. treści Grupy NENT, Philippa Wollastom, skomentowała: „Realistyczne formy zapewniają emocje, dramat i lojalność fanów, które konkurują o treści z dowolnego gatunku. Takie jak światowej sławy pokazy Huawei Kontynuując z Kardashianami I Prawdziwe gospodynie domowe Podekscytowaną publiczność można znaleźć w czterech nowych krajach Viaplay, gdzie Viaplay Originals, jedyny w swoim rodzaju miks międzynarodowych filmów i seriali, treści dla dzieci i gier na żywo, już teraz tworzy ekscytującą nową rzeczywistość na rynku streamingu.

Hendrik McDermott, Dyrektor Zarządzający, Direct To Consumer – Global, hayu, dodał: „Europa nadal koncentruje się na obecnej strategii rozwoju Hayu i na tym wspaniałym partnerstwie z Grupą NENT – naszymi pierwszymi partnerami platformy operacyjnej w Polsce, Estonii, Łotwie i Litwie – Viaplay Rzeczywistość jeszcze bardziej ułatwia dostęp do treści bez reklam.

READ  Polski pisarz oskarża związanego z Trumpa prezydenta o nazwanie go `` kretynem ''