Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

HS2: Sieć transportowa wykona pracę miliona ciężarówek przewożących urobek dla kolei dużych prędkości |  Wiadomości z Wielkiej Brytanii

HS2: Sieć transportowa wykona pracę miliona ciężarówek przewożących urobek dla kolei dużych prędkości | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Firma stojąca za koleją dużych prędkości powiedziała, że ​​​​cysterny o długości prawie dwóch mil będą przewozić wydobyty materiał, aby zrobić miejsce dla HS2, eliminując potrzebę miliona podróży ciężarówkami.

Siatkę o długości 1,7 mili prowadził Huw Merriman, The HS2 Minister, w środę na miejscu stacji Old Oak Common w zachodnim Londynie.

Projekt budowlany wzbudził kontrowersje redukcja w zeszłym rokua rząd potwierdził, że wschodnia część HS2 nie pojedzie do Leeds i zamiast tego zatrzyma się w East Midlands w pobliżu Nottingham.

Cierpiała z powodu opóźnień i rosnących kosztów, a według niektórych szacunków całkowita cena przekracza 100 miliardów funtów.

System transportowy przetransportuje ponad pięć milionów ton odzyskanego materiału z trzech lokalizacji w regionie do centrum logistycznego w Willesden Euro Terminal.

Następnie pociągi towarowe zabiorą odpady do trzech miejsc docelowych: Barrington w Cambridgeshire, Clive w Kent i Rugby w Warwickshire.

Posłuży do wypełnienia pustych przestrzeni pod projekty takie jak nowe projekty mieszkaniowe.

Pan Merriman powiedział: „To była przyjemność uruchomić ten naprawdę fantastyczny system tranzytowy w Old Oak Common i zobaczyć, jak imponujący jest w działaniu, ponieważ przybliża nas o krok do naszego celu, jakim jest zapewnienie czystszej sieci tranzytowej.

„Te nośniki to tylko jeden ze sposobów, w jaki HS2 zmienia przyszłość budownictwa, minimalizując wpływ na środowisko i lokalną społeczność, jednocześnie napędzając wzrost w całym kraju”.

Lee Holmes, Customer Manager w HS2 Ltd Stations, powiedział: „Uruchomienie naszego systemu transportowego w zachodnim Londynie to kolejny ważny kamień milowy w rozwoju HS2 Ltd.

„Ta fantastyczna sieć przewoźników oznacza, że ​​jesteśmy w stanie znacznie zmniejszyć wpływ budownictwa na lokalny obszar.

„Pęd nad HS2 wciąż narasta, gdy projekt zbliża się do szczytu budowy, a takie systemy przenośników to tylko jeden ze sposobów, w jaki pracujemy nad zmniejszeniem emisji dwutlenku węgla z budowy”.

READ  Skarb Państwa stawia na rodziny, które wydają swoje pandemiczne oszczędności, aby przetrwać kryzys związany z kosztami życia