Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hollow Knight: Silksong otrzyma nowy zwiastun gry, ale nie ma daty premiery

Długo oczekiwana wiśnia zespołu Pusta noc dalszy ciąg, Pusta noc: SilkSong, wreszcie wyszedł z ukrycia w niedzielę na Xbox & Bethesda Games Showcase Microsoftu. Deweloper pokazał rozszerzoną rozgrywkę Jedwabna piosenka Potwierdziła, że ​​pierwszy dzień nadejdzie na Game Pass. Ale studio nie podało jeszcze daty premiery mocno opóźnionej gry akcji 2D.

Jednak wiceprezes Xbox Sarah Bond powiedziała później, że gry pokazane podczas Xbox & Bethesda Game Show zostaną wydane w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.

Pusta noc: SilkSong Jest kontynuacją do 2017 roku Pusta noc, ukochana Metroidvania, inspirowana Dark Souls, jest pełna owadów. Ale Jedwabna piosenka Podąża za nowym bohaterem, Hornetem, który grał przyjaciela i wroga Knighta w oryginalnej grze. w Pusta noc: SilkSongGracze kontrolują go, poruszając się po zupełnie nowym świecie i korzystając z nowych mocy.

według Oryginalna reklama zespołu CherryZamierzony programista Jedwabna piosenka Aby być dodatkiem do oryginalnej treści Pusta noc Ale projekt znacznie się rozrósł. Niemal od samego początku przygoda Horneta miała toczyć się w nowej krainie, ale gdy się w nią zagłębiliśmy, szybko stała się ona zbyt duża i zbyt wyjątkowa, aby DLC pozostało, jak początkowo planowano” – powiedział deweloper.

oryginalny Pusta noc Został wydany w roku 2017 na komputer z systemem Windows. Team Cherry później wprowadził grę na systemy Linux, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.

Pusta noc Pierwotnie pozyskane dzięki crowdfundingowi Kickstarter. Gracze, którzy wsparli kampanię zbierania funduszy w grze, automatycznie otrzymają Pusta noc: SilkSong Bezpłatny.

READ  Kwestia standardu inteligentnego domu została odłożona do 2022 r. ze względu na rozwój i skutki COVID-19