Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Heather MacDonald określiła Bethenny Frankel jako „największą hipokrytkę Hollywood”, w przeciwieństwie do wpływowych osób

Heather MacDonald skrytykowała Bethenny Frankel jako „największą hipokrytkę Hollywood” po jej sporze z wpływową Meredith Lynch, mówiąc, że Frankel nie wspiera kobiet w biznesie.

51-letni komik zabrał się do TikTok we wtorek z monologiem rozrywającym gwiazdę reality show, twierdząc, że Frankel wysłał zawiadomienie o zaprzestaniu działalności do wschodzącego wpływowego wpływowego Lyncha.

„Nie spodziewałam się, że ten dzień nadejdzie”, powiedziała, „ale nadszedł: jestem tutaj, aby wszystko pamiętać”. Porozmawiajmy o Bethenny, porozmawiajmy o Bethenny Frankel. „

Frankel najwyraźniej miał niejednoznaczną odpowiedź na post McDonalda, zwracając się do TikTok w klipie, w którym synchronizuje usta z męskim głosem, mówiąc: „Albo, posłuchaj mnie, idziesz do dupy sam, a ja zamierzam zachować robię to co robię

Najnowsze: Heather MacDonald, lat 51, zgrywa Bethenny Frankel, lat 51, jako „największą hipokrytkę Hollywood” po jej sporze z wpływową Meredith Lynch, mówiąc, że Frankel nie wspiera kobiet w biznesie

Pochodząca z Południowej Kalifornii powiedziała, że ​​rozmawiała z Lynchem, ponieważ była załamana tym, przez co przeszła – widziała, jak ta inteligentna młoda poszukiwaczka prawdy została zatrzymana przez Bethenny Frankel, wysyłając na jej e-mail list o zaprzestaniu działalności, mówiąc: „Jeśli mówisz o to znowu jesteś. Łamiesz poufność i nie możesz w ogóle o tym rozmawiać.”

MacDonald kontynuował: „Byłem nią tak zafascynowany, że kiedy rozmawiałem o niej dzisiaj w Juicy Scoop, ukryłem ją w parodii… myśląc, że wszyscy zrozumieją, że mówię o **dole Bethenny Frankel, który robi zabawne z jej recenzji makijażu. Cóż, niewiele osób to rozumiało.

Lynch powiedział w zeszłym tygodniu TIK Tok Że była członkini obsady The Real Housewives of New York zrezygnowała z oszczerczych uwag i poczuła, że ​​została pokonana przez impas prawny.

MacDonald powiedziała, że ​​była tym zniesmaczona, deklarując: „Chcę, aby wszyscy wiedzieli, że Bethenny jest największą hipokrytką w Hollywood – i uwierz mi, spotkałam wielu z nich”.

MacDonald powiedział, że działania Frankela wyniosły

MacDonald powiedział, że działania Frankela sprowadzały się do „najbardziej obłudnej rzeczy, jaką ktoś kiedykolwiek zrobił na jej miejscu”.

McDonald powiedział, że Frankel się chwalił

MacDonald powiedział, że Frankel chwalił się swojemu „zespołowi prawników” w odpowiedzi na klipie, który został opublikowany i szybko usunięty.

MacDonald powiedziała, że ​​działania 51-letniej Frankel sprowadzały się do „najbardziej obłudnej rzeczy, jaką ktokolwiek kiedykolwiek zrobił na jej stanowisku”.

„Ktoś, kto był znany z wypowiadania się i wyrażania swojej opinii, teraz zamyka wpływowe osoby” – powiedział MacDonald.

MacDonald powiedział, że Frankel nawiązał strategiczne relacje z niektórymi wpływowymi osobami, ponieważ komunikuje się z nimi [them] A oni mrugnęli i teraz ją polubili – „Bethany, nie kazałaś mi się zatrzymać”.

MacDonald kontynuował: „Dokładnie wiemy, co robisz – wybrałeś niewłaściwą osobę na złej platformie, ponieważ wspieram kobiety i wiesz co, nie robisz”.

Ex-Real Housewives z Orange County, Kelly Dodd, również wypowiadała się na ten temat, mówiąc, że w Bravo jest wielu hipokrytów, odnosząc się do Andy'ego Cohena.

Ex-Real Housewives z Orange County, Kelly Dodd, również wypowiadała się na ten temat, mówiąc, że w Bravo jest wielu hipokrytów, odnosząc się do Andy’ego Cohena.

MacDonald powiedział, że Ramona Singer, niegdyś Real Housewives of New York z drużyny Frankela, miała rację, kiedy powiedziała, że ​​Frankel nie wspiera kobiet.

„Szokujące, szokujące, ale to wszystko prawda, cieszę się, że tam jest, bierz, co chcesz”, powiedział MacDonald. „Po prostu uważam, że to hipokryzja, ponieważ ma do czynienia z wieloma małymi firmami należącymi do kobiet i krytykuje je, a jednak nikt nie może jej krytykować — niesamowita, obłudna, zdobyła nagrodę People’s Choice Awards, największą hipokrytkę Hollywood.

Wygląda na to, że Frankel zareagował niejednoznacznie na post McDonalda, zwracając się do TikTok w klipie, w którym synchronizuje usta z męskim głosem, mówiąc: „Albo, posłuchaj mnie, zadzierasz się, a ja idę robić to, co robię”.

READ  Rosyjskie oferty START Tonery TV3 i Polot Media Set - TBI Vision

Kelly Dodd, były Real Housewives of Orange County, również wypowiadała się na ten temat, mówiąc, że w Bravo jest wielu hipokrytów, odnosząc się do Andy’ego Cohena.

Zauważyła też, że Cohen twierdził, że „jest w porządku, aby mieć Covida i brać udział w wydarzeniu superspreader”, po tym, jak zaatakował ją na jej zjeździe za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat wirusa, co „okazało się bardziej prawdziwe, niż sądziliśmy”.