Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hart Logistics wynajmuje 10 000 mkw. w MLP Poznań Zachód

Hart Logistics wynajmuje 10 000 mkw. w MLP Poznań Zachód

Polski deweloper nieruchomości magazynowych MLP Group zamierza wybudować dla Hart Logistics obiekt o powierzchni 10 tys. mkw. w MLP Poznań West.

Umowa najmu, pośredniczona przez poznańską Profi-Home, obejmuje 9600 m2 powierzchni magazynowej, a pozostałą część stanowią pomieszczenia biurowe i socjalne. Prace budowlane nad projektem BTS już się rozpoczęły i mają się odbyć w I kwartale 2022 roku.

Polska firma Heart Logistics specjalizuje się w dziedzinie przewozów towarowych, działając zarówno lokalnie, jak i na rynku międzynarodowym, w tym w usługach transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego. Dzierżawa w MLP Poznań West logistyka magazynowa zostanie poszerzona o dotychczasowe portfolio firmy.

W ostatnim czasie obserwujemy wzrost popytu na nowoczesne powierzchnie magazynowe w rejonie Poznania. Dzięki dużemu potencjałowi rozbudowy centrum jesteśmy w stanie zapewnić klientowi obiekt dostosowany do jego potrzeb biznesowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu najnowocześniejszych obiektów, które im odpowiadają, co oznacza, że ​​nasi klienci zawsze otrzymują dokładnie to, czego potrzebują i potrzebują.
Agnieszka Góźdź, Dyrektor Sprzedaży, MLP Group

MLP Poznań West położony jest przy autostradzie S11, około 7 km od skrzyżowania z autostradą A2. Kompleks skupia się głównie na firmach z branży e-commerce, logistyce, dystrybucji i produkcji dla przemysłu lekkiego. Aplikacja docelowo będzie zawierać. 133 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej.

READ  Co to jest kapitałowe finansowanie społecznościowe? Dlaczego startupy zajmujące się sprzątaniem i lakierowaniem paznokci proszą Cię o inwestycje | finansowanie osobiste