Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hamza Yassin: Zwycięzcą jest następny David Attenborough |  Hamza Jasin

Hamza Yassin: Zwycięzcą jest następny David Attenborough | Hamza Jasin

Mógł pochodzić ze względnego zapomnienia, ale rok 2023 ma być wielkim rokiem dla mistrza Strictly Come Dancing. Hamza JasinŚwiatowa Organizacja Zdrowia Podnoszenie trofeum z błyszczącej piłki ze swoją taneczną partnerką, Jowitą Przystał Sobotni wieczór.

Wyprzedził inne finalistki, Helen Skelton, Fleur East i Molly Rainsford w napiętym finale, a znawcy oczekują teraz wielkich rzeczy od eksperta od dzikiej przyrody, który, jak mówi, jest „w siódmym niebie”, aby wygrać.

„Nie potrafię wyrazić słowami, co to dla nas znaczy i jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy głosowali. Wielogodzinne treningi i ciężka praca były tego warte” – powiedział Yasin w niedzielę rano po otrzymaniu nagrody.

Przystał, która wygrała w swoim pierwszym roku jako profesjonalistka w serialu, określiła 12-tygodniowy serial jako „niesamowitą podróż”. Podczas pokazu finałowego wszystkie pary musiały wykonać wybrany przez sędziów układ, swój ulubiony taniec oraz taniec pokazowy.

East i Vito Coppola zajęli pierwsze miejsce w tabeli liderów ze 119 punktami. Yassin i Barzista zajęli ostatnie miejsce ze 113 punktami, ale podbili serca tłumu i zdobyli niezbędne głosy, aby wygrać.

Po meczu finałowym widzowie chwalili Yassina w mediach społecznościowych, nazywając go jego „naturalnym spadkobiercą”. Sir Davida Attenborough.

Oczywiście następną rzeczą, która nadejdzie, będzie serial dokumentalny o naturze z Hamzą i Davidem Attenborough…#rygorystycznie

– Allie Renison (Aleksandra) (Allie Renison) 17 grudnia 2022 r

Matt Baker siedzi obecnie w domu i uśmiecha się, głaszcząc border collie, mówiąc: „Wreszcie pojawił się godny pretendent. Hamza, nasza walka o dziedzictwo Attenborough będzie legendarna”.#ŚciśleFinał #rygorystycznie

– Dave Collinson (@DaveyCCC) 17 grudnia 2022 r

Powiedziałem mojej drugiej połówce, że jest naturalnym spadkobiercą Davida Attenborough, o jakim mogę pomyśleć. Miła i łagodna dusza spokojnie i troskliwie pisała przez całe swoje życie. Wszyscy oglądaliśmy pełny dokument BBC One z udziałem Hamzy. Mam nadzieję, że tak.

– Bogaty (@cypherspace) 17 grudnia 2022 r

Gwiazda PR Mark Borkowski powiedział, że może być odpowiednią osobą do zastąpienia legendarnego prezentera dzikiej przyrody, który ma 96 lat.

„Przez to wszystko jest coś w jego pokorze, pokorze i miejscu, z którego pochodzi” – powiedział Borkowski. „To niesamowity przykład kogoś, kto po prostu to robił i osiągnął tak wiele. Myślę BBC Będzie musiał znaleźć kogoś, kto zastąpi Attenborough i myślę, że to jego największe osiągnięcie [Yassin] Zobaczy, czy uda mu się coś z tego zrobić.

„Jest jednym z nielicznych zwycięzców reality show, który wydaje się być czymś więcej niż tylko gwiazdą rozrywki. Ma coś głębszego do wykorzystania w telewizji, mediach społecznościowych i nie tylko”.

Znany aktor PR Mark Borkowski powiedział, że Yassin ma „coś głębszego” pracującego w telewizji. Zdjęcie: Jay Levy/PA

Yassin, znany jako Ranger Hamza w CBeebies, urodził się w Sudanie i przeniósł się do Wielkiej Brytanii w wieku ośmiu lat, nie znając angielskiego. Uczęszczał do szkoły przygotowawczej w Szkocji, a następnie do Wellingborough Independent School w Northamptonshire, gdzie zdiagnozowano u niego dysleksję.

Studiował zoologię z ochroną przyrody na Uniwersytecie w Bangor i uzyskał tytuł magistra fotografii biologicznej i fotografii na Uniwersytecie w Nottingham, po czym porzucił studia i przeprowadził się do Highlands w Szkocji w wieku 21 lat, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu fotografem dzikiej przyrody.

Od tego czasu regularnie pojawia się w CBeebies, Countryfile i Animal Park, serialach, które ukazują kulisy Longleat Safari Park. W 2020 roku wyprodukował jedyny w swoim rodzaju dokument Channel 4 o swoim życiu i dzikiej przyrodzie żyjącej na półwyspie Ardnamurchan, zatytułowany Scotland: My Life in the Wild.

W zeszłym roku zaprezentował również Channel 4’s Scotland: Escape to the Wilderness, w którym celebryci Martin Clunes, Saida Warsi, Ben Miller i wielebny Richard Coles zobaczyli dziką przyrodę w różnych miejscach w Szkocji.

Craig Bennett, CEO, Inc dzikie zwierzęta Trusts powiedział, że jest zadowolony ze zwycięstwa Yassina. „Hamza zdecydowanie wniósł coś świeżego i nowego do gatunku transmisji dzikiej przyrody i mam nadzieję, że po tej wygranej zobaczymy go częściej na ekranach naszych telewizorów” – powiedział.

Yasin zrobił sobie kilkutygodniową przerwę od parkietu, zanim rozpoczęły się próby do Strictly Live Tour, gdzie on i Przystał będą główną obsadą, wykonując swoje najlepsze tańce z serialu, w tym wybrany przez parę taniec inspirowany Afrobeats.

Szkoły i studia tańca w całej Wielkiej Brytanii odnotowały gwałtowny wzrost zainteresowania lekcjami tańca afrobeats po tym, jak Yasin i Przystał wykonali numer, doprowadzając sędziego Motsi Mabusa do łez.

Londyńska szkoła tańca Danceworks po zwycięstwie zwiększyła ponad czterokrotnie liczbę swoich zajęć z afrobeats, a nauczyciele tańca zgłosili więcej zapytań o afrykańskie style taneczne w ciągu ostatniego miesiąca.

„To naprawdę niesamowite, jak wielki wpływ wywarł ten taniec” — powiedziała Cherise Collings, dyrektor Danceworks. „To pokazuje, jaką różnicę robi, gdy ludzie oglądają to w telewizji”.

READ  Trumna królowej zostanie odzyskana do późniejszego pochówku z księciem Filipem i jej rodzicami