Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda Harry’ego Pottera, Emma Watson, „zapisuje się na kurs na Uniwersytecie Oksfordzkim o wartości 20 000 funtów, aby uczyć się kreatywnego pisania”

Gwiazda Harry’ego Pottera, Emma Watson, „zapisuje się na kurs na Uniwersytecie Oksfordzkim o wartości 20 000 funtów, aby uczyć się kreatywnego pisania”

Emma Watson zamieniła Hogwart na Oksford po tym, jak podobno zapisała się na kurs w niepełnym wymiarze godzin na uniwersytecie w tym mieście, aby uczyć się kreatywnego pisania.

33-letnia aktorka, najbardziej znana z roli Hermiony Granger w serii filmów o Harrym Potterze, ostatni raz pojawiła się na ekranie w filmie Małe kobietki z 2019 roku w reżyserii Grety Gerwig z Barbie.

W ramach kursu magisterskiego Emma będzie uczestniczyć jedynie w kilku wykładach na miejscu, a resztę pracy będzie wykonywać online.

Źródło podało słońce: „Kurs jest przeznaczony dla osób starszych i można go realizować w niepełnym wymiarze godzin, co idealnie pasuje do harmonogramu Emmy.

„Musi być na miejscu tylko cztery lub pięć dni w roku, ponieważ resztę kursu może odbyć online, z domu.

Zmiana scenerii: 33-letnia Emma Watson zamieniła Hogwart na Oksford po tym, jak podobno zapisała się na kurs w niepełnym wymiarze godzin na miejskim uniwersytecie, aby uczyć się kreatywnego pisania (na zdjęciu w czwartek)
Powrót do szkoły: kurs magisterski będzie wymagał od Emmy wzięcia udziału jedynie w kilku wykładach na miejscu, a resztę pracy wykona online

„Ponieważ jest znaną aktorką, zawsze, gdy będzie miała zajęcia, będzie się nią opiekowała ochrona.

Gazeta podała również, że pracownicy uniwersytetu zostali ostrzeżeni, że dla jej bezpieczeństwa aktorka będzie uczęszczać na zajęcia pod okiem małej ochrony.

Według ich strony internetowej uczelnia przeznacza 20 000 funtów na dwuletni kurs, który obejmuje również dwie fazy mentorskie i jeden staż badawczy.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami Emmy w celu uzyskania komentarza.

Gwiazda wyglądała niezwykle stylowo, biorąc udział w kilku pokazach podczas Tygodnia Mody w Mediolanie.

Emma, ​​którą w ostatnich dniach widziano z ochroniarzami przed swoim hotelem, rzekomo niedawno stała się celem podejrzanego prześladowcy Drew Barrymore.

Podczas New York Fashion Week Chad Michael Busto rzekomo próbował włamać się do garderoby Emmy, ale później został aresztowany.

Władze twierdziły, że Chad wdarł się do garderoby sali, w której odbywał się pokaz, i zaczął krzyczeć na pobliskich wizażystów i modelki.

Wielki przełom: Aktorka po raz pierwszy zyskała sławę rolą Hermiony Granger w serii filmów o Harrym Potterze (LR) Rupert Grint, Daniel Radcliffe, Emma
Wspomnienie: Ostatni raz pojawiła się na ekranie w filmie Małe kobietki z 2019 r. w reżyserii Barbie Grety Gerwig (LR), Emmy Watson, Florence Pugh, Saoirse Ronan, Elizy Scanlen

Z dokumentów sądowych wynika, że ​​rzekomo krzyczał: „Chcę poślubić Emmę Watson”. „Pozwól mi porozmawiać z Emmą Watson”. Pozwól mi zrobić sobie zdjęcie z Emmą Watson.

READ  Dzisiejsze Wordle: Oto odpowiedź, wskazówki na 14 października

Jak podaje portal, nie jest od razu jasne, czy aktorka była obecna podczas rzekomego zdarzenia, czy też w jego pobliżu.

Następnie poinformowano, że Chad został później zwolniony z więzienia, ponieważ prokurator stwierdził, że zarzucane przestępstwo nie kwalifikuje się do zwolnienia za kaucją.

Decyzja ta nastąpiła niecały miesiąc po zwolnieniu Chada przez sędziego z Southampton po aresztowaniu i oskarżeniu o napaść czwartego stopnia po prześladowaniu aktorki Drew.

Rzekomo pojawił się w domu gwiazdy w Hamptons 23 sierpnia, dwa dni po konfrontacji z nią podczas wydarzenia na żywo w 92nd Street Y.