Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda Gavina i Stacey, Ruth Jones, krytykuje Gwyneth Paltrow za traktowanie jej na planie „niczym”

Gwiazda Gavina i Stacey, Ruth Jones, krytykuje Gwyneth Paltrow za traktowanie jej na planie „niczym”

Ruth Jones skrytykowała Gwyneth Paltrow za „pogardliwe” potraktowanie jej w filmie, którego akcja rozgrywa się w latach 90.

the Gavina i Stacey Pisarka i aktorka, która obecnie pisze z Jamesem Cordenem świąteczny odcinek specjalny, zadebiutowała na ekranie w 1996 roku cokolwiekw którym Paltrow wcieliła się w tytułową bohaterkę Jane Austen.

W filmie, napisanym i wyreżyserowanym przez Douglasa McGratha, Jones odgrywał mniejszą rolę jako pokojówka pracująca dla rodziny Bates.

Według walijskiej gwiazdy pierwotnie miała dwie kwestie, dopóki zdobywczyni Oscara, aktorka Paltrow, nie poprosiła o wycięcie jednej z nich, co uznała za „rozdzierające serce”.

Opowiadanie o spotkaniu w podcaście Wondery Brydon iktórego gospodarzem jest Gavina i Stacey Rob Brydon, współpracownik Jonesa, powiedział: „Miałem dwie kwestie. Musiałem ogłosić Gwyneth Paltrow i powiedzieć jej: «Panna Woodhouse tu jest», a potem musiałem przy wyjściu powiedzieć «Do widzenia, panno Woodhouse» i pozwolić jej wykluczone – a lekarz rodzinny wyciął jedno „Moje linie”.

„Powiedziała: «Czy ona naprawdę musi to mówić, czy mogę wejść?». Wyobraź sobie tę sytuację dla osób zaczynających pracę. Masz dwie linijki, a ktoś obcina 50% scenariusza, co jest bolesne.

Jones zarzucił, że Paltrow, która nie okazała żadnej solidarności z aktorką, która była nowicjuszką w tym zawodzie, powiedziała: „Naprawdę musisz to mówić? Mogę po prostu wejść?”

Gwyneth Paltrow w filmie
Gwyneth Paltrow w filmie „Emma” z 1996 roku. (Miramax)

„Wyobraźcie sobie to dla osób dopiero zaczynających. Masz dwie linijki, a ktoś wycina 50% Twojego scenariusza – to łamie serce”.

Jones powiedziała, że ​​próbowała nawet wciągać Paltrow w rozmowę pomiędzy ujęciami, ale z hollywoodzką gwiazdą, która w nim wystąpiła Siedem W zeszłym roku „całkowicie ją lekceważył”.

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

„Czekaliśmy, aż krzykną, więc za drzwiami byłam tylko ja i Gwyneth. Nie chciała ze mną rozmawiać, byłam do niczego.

„W tym czasie spotykała się z Bradem Pittem” – kontynuował Jones. „A ja zapytałem: «Czy masz jakieś walijskie powiązania?» Ponieważ Gwyneth, zawsze myślę o tym jako o walijskim imieniu. – Dlaczego nazywa się ją Gwyneth? „Moja mama miała przyjaciółkę o imieniu Gwyneth i bardzo podobało jej się to imię, więc nazwała mnie Gwyneth” – powiedziała.

„Całkowicie mnie odrzucała, więc pomyślałam, że to imię starej kobiety, skąd pochodzę, więc kiedy wyjdziesz za mąż, będziesz nazywać się Gwen Pitt!”

Ruth Jones twierdzi, że Gwyneth Paltrow tak
Ruth Jones twierdzi, że Gwyneth Paltrow „ją odrzuciła” (Obrazy Getty’ego)

Trzy lata później Paltrow zdobyła Oscara Zakochany Szekspir. Niezależny Skontaktowano się z Paltrow w celu uzyskania komentarza.