Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

GTPulse: lokalna grupa podcastów, która zapewnia różnorodną nową rozrywkę

Podcasting to moja ulubiona praca podczas długich przejażdżek samochodem, sprzątania oraz w te dni, kiedy po prostu nie chcę włączać telewizora. Coś, co wiąże się z wciągnięciem w historię lub rozmowę, ułatwia mi kopanie po piętach przed wykonaniem zadania. W ciągu ostatniego roku pandemia sprawiła, że ​​podcasty stały się bardziej popularne niż kiedykolwiek. Po raz pierwszy w ubiegłym roku ponad 100 milionów Amerykanów słuchało co najmniej jednego podcastu miesięcznie. Istnieje niezliczona liczba świetnych opcji podcastów do wyboru, które obejmują szeroki zakres tematów, a mam kilka do dodania do Twojej listy.

Friends of GTPulse, The Boardman Review i Cold Shower Media współtworzyli grupę podcastową The Boardman Review (tBR) – trio nowych podcastów stworzonych i prowadzonych przez naszych mieszkańców. Boardman Review Podcast, Breaking The Surface i Improverbial są tak różne, jak zabawne.

Podcast TBR: Bracia Chris i Nick Loud to duet stojący za magazynem The Boardman Review, zajmującym się kulturą i stylem życia na świeżym powietrzu w północnym Michigan. Co kwartał roku zawierają lokalne zdjęcia, artykuły, filmy i nie tylko. Ich podcast pozwoli głębiej odkryć te historie i twórców, którzy za nimi stoją. Nick powiedział: „Chris i ja myśleliśmy już od jakiegoś czasu o podcastach jako o innym sposobie opowiadania historii”. „To interesująca rzecz, w którą możemy się zaangażować, jeśli chodzi o rozmowę z ludźmi, którzy byli częścią przeszłych i przyszłych problemów”. Niektóre z moich ulubionych z przeszłości obejmują profil strażnika parku obserwującego Power Island oraz osobisty esej o długiej przejażdżce rowerem, którą syn odbył z tatą. Podcast będzie ukazywał się raz w miesiącu, czasem w związku z jego popularnością Biuletyn TBR. „Wszystkie się uzupełniają” – powiedział Chris. „Z pasją promujemy różne sposoby opowiadania historii”.

Przełam powierzchnię: Co otrzymujesz, gdy pracownik socjalny, dziennikarz, nauczyciel etyki i mecenas gromadzą się przy stole, aby omówić kulturę, politykę, rozrywkę i inne tematy dotyczące tego, co dzieje się w naszym społeczeństwie? Rozmowy prowokujące do myślenia, które wspierają i / lub kwestionują Twoje myśli. Prowadzący Taylor Kramer dołącza do dziennikarki Beth Milligan i wielebnego Anthony’ego Webera w godzinnym programie, ponieważ ich pomysły i wiedza dodają szlifu trudnym krawędziom trudnych tematów. „Wszyscy wnosimy wkład z własnego środowiska i sprawiamy, że jest to naprawdę inspirująca rozmowa, a także sprawiamy, że jest to zabawne, nawet jeśli tematy są trochę ciężkie” – powiedział Taylor. Ich najnowszy odcinek dotyczy szczepień przeciwko koronawirusowi. Omawiają ważne kwestie, takie jak kwalifikowalność, fakty, dezinformacje i sposób, w jaki ludzie to wszystko przyjmują. Odcinki emitowane są co dwa tygodnie.

READ  Wyprzedaż tytułów w konkursie „Leave No Trace”, pierwsze nagrody promocyjne (ekskluzywne)

Praktykant: Ten lekki podcast ma dwóch mieszkańców, którzy zakładają grupę improwizującą. Lisa Thophitt i Pete Kirkwood badają starożytne powiedzenia z całego świata i ich pochodzenia. Lubią też od razu wymyślać własne przysłowia. „To rodzaj treści, których ludzie w tej chwili pragną” – powiedział Taylor. „Jest lekki, daje ludziom wytchnienie. Ale jednocześnie słuchanie go jest naprawdę ekscytujące. To zabawne”. W swoim najnowszym odcinku analizują stare powiedzenie „stare garnki robią dobrą zupę”. Publikacja poprawia się w każdy piątek.

Sprawdź to w swojej ulubionej usłudze przesyłania strumieniowego muzyki i podcastów – Apple, Spotify, Google Play, gdziekolwiek to jest!

Więcej opcji podcastów można znaleźć pod adresem www.9and10news.com/news/podcasts.