Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Grupa NENT przystępuje do partnerstwa na wyłączność w Formule 1 w Polsce

Zdjęcie: Cristiano Barney / Shutterstock.com

Według raportu opublikowanego w Warsaw Business Journal, Nordic Entertainment Group (NNT Group), wiodąca firma zajmująca się transmisją strumieniową w regionie skandynawskim, oraz Formuła 1 zgodziły się na pierwsze w Polsce partnerstwo w zakresie praw medialnych.

Począwszy od 2023 roku, usługa przesyłania strumieniowego Viaplay Grupy NENT stanie się wyłącznym polskim domem Formuły 1, z obszernym i innowacyjnym językiem lokalnym, obejmującym najpopularniejsze zawody sportów motorowych na świecie. Umowa rozszerza długoterminowe partnerstwo NENT Group z Formułą 1 na dziewięć rynków europejskich.

Śladami Formuły 1 w Polsce w 2006 roku po wprowadzeniu lokalnego kierowcy Roberta Kubiki dla BMW Sauber Przed pierwszym zwycięstwem Polski w Formule 1 podczas Grand Prix Kanady 2008 Kubika stanął na torze Monza w swoim trzecim wyścigu. Po katastrofalnej katastrofie w 2011 roku Kubika zakończył wspaniały powrót do gry, powracając do pełnoetatowego miejsca z Williamsem w sezonie 2019.

W Polsce ViaPlay zapewni światowej klasy programowanie studyjne i relacje na żywo z każdego wyścigu Formuły 1, sesji kwalifikacyjnej i treningowej na sezony 2023, 2024 i 2025 z polskimi komentatorami i ekspertami. Kompletny zestaw czterech wydarzeń na żywo w każdym sezonie, a wszystkie wydarzenia są ogólnodostępne w Polsce.
Drużyna NENT niedawno przedłużyła swoje polskie prawa do Bundesligi do 2029 roku, a od jesieni będzie pokazywać Ligę Europejską UEFA i Ligę Europejską UEFA. Złoże zostanie uruchomione w Polsce w sierpniu.

„Turbodoładowany dreszczyk emocji związany z Formułą 1 będzie doskonałym uzupełnieniem klubowej piłki nożnej Bundesligi i UEFA w Viaplay w Polsce, a także naszej wyjątkowej oferty oryginałów, filmów i seriali Viaplay” – powiedział Anders Jensen, prezes i dyrektor generalny NENT Group .

Wspieraj BUDAPESZT BUSINESS JOURNAL

Tworzenie magazynu godnego tego miana to kosztowna sprawa. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się przekazywać Ci wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są prawdziwe, dokładne i dostarczane bez strachu i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie starają się znaleźć model biznesowy, który pozwoli im na dalsze osiąganie doskonałych wyników bez uszczerbku dla ich wyników. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem angażowania swoich czytelników jako ich najważniejszych partnerów.

Chcemy zaoferować tę samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości czasopisma biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Wsparcie PPJ i możesz wybrać, jak często i jak często będziesz przesyłać nam swoje wkłady.

READ  Drodzy fani piłki ręcznej! Odwiedź Polskę!